Prezydent zainicjuje ponadpartyjne rozmowy na temat służby zdrowia? "Musiałby być pewien warunek brzegowy"

| Aktualizacja:

Potrzebna jest ponadpartyjna zgoda w sprawie służby zdrowia - ocenił rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński w niedzielę w TVN24. Jak dodał, jeśli będzie taka wola partii politycznych, rozmowy o służbie zdrowia mogą się odbyć z udziałem prezydenta.

wróć do artykułu
  • ~kynolog
    (2018-01-24 08:21)
    Zapros tez Tuska, to wtedy ten piesek anielcyn troche sobie POszczeka na Polske.
  • ~jerzy
    (2018-01-08 10:45)
    opozycja musi chciec poprawy słuzby zdrowia a oni chca grac słuzba zdrowia i w tym problem
  • ~Prosze....
    (2018-01-08 10:00)
    Prosze nie robic z Kancelarii Prezydenta Sejmowej Komisji Zdrowia. Wszystkie dyskusje przedstawicieli partyjnych, ekspertow, doradcow itp. na temat zmian systemu zdrowotnego w tym ubezpieczeniowego, finansowego i rozliczeniowego za swiadczenia medyczne powinny sie odbywac na forum Komisji Sejmowej Zdrowia.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-01-07 18:02)
    Nie Ma na to ZGODY. Dość terroru biały Kitli.Albo przyjmują warunki Ministra,albo wypad na zmywak do Londynu. A tzw. ,,prezydent" niech pilnuje nart ,a nie proszony się nie wp----- .
  • ~krzysztof
    (2018-01-07 14:45)
    CZY TO BĘDĄ TAKIE SAME ROZMOWY JAK NA TEMAT USTAW SĄDOWYCH, DOŚĆ OŚMIESZANIA POLSKI
  • ~jantar
    (2018-01-07 14:27)
    Bua ha ha ha ha ha ha!!! Kukiz próbuje znowu coś ugrać na wzmacnianiu prezydenta i sztucznym przydawaniu mu roli w nadziei, że coś od Zdradudy mu za to skapnie. Wzmacnianie kogoś kto nie ma kręgosłupa to syzyfowa praca panie Kukiz, niech się pan nie błaźni!
  • ~Jula
    (2018-01-07 14:14)
    Rozumiem prezydent .Alele urzad z Krakowskiego ?
  • ~robert biedroń
    (2018-01-07 14:11)
    psychoterapeuta żoliborskiego paranoika SPECJALISTA OD MĘSKICH ROZPORKÓW !!!!!
  • ~robert biedroń
    (2018-01-07 13:59)
    psychoterapeuta żoliborskiego paranoika to homuś z ubeckiej rodziny !!!!!!!
  • ~xyz
    (2018-01-07 13:58)
    Musi być zgoda mesjasza z Nowogrodzkiej i bankiera muchomora sromotnikowego.
  • ~eva
    (2018-01-07 13:55)
    psychoterapeuta żoliborskiego paranoika ma kompleks małego puloka !!!!!!
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-07 13:46)
    "będzie próbował skontaktować się z panem prezydentem..." Dupuś ma w du pie lekarzy i to co się dzieje w służbie zdrowia! woli szusować na nartach na które to pozwolenie dostał od prezesiny w nagrodę za podpisanie ustaw o SN i KRS...

Może zainteresować Cię też: