Wildstein krytykuje Michnika: Jest rzecznikiem oligarchii

| Aktualizacja:

"Wygrywamy walkę z Michnikiem. To rzecznik oligarchii przebranej w ultrademokratyczny kostium" – ocenił Bronisław Wildstein, w wywiadzie dla tygodnia "wSieci".

wróć do artykułu
  • ~Piotr
    (2016-05-09 14:26)
    Najwięszym szkodnikiem od 1989 roku jest Michnik i tego nikt już nie zmieni!!
  • ~Brawo PIS-POLASKA
    (2016-05-09 14:24)
    100% zgoda p.Wildstein ..Jako zwykły Polak i prawicowiec ,dumny jestem z pana wypowiedzi.
  • ~demos
    (2016-05-09 14:03)
    Michnik jest oblesnym starym dziadem, który osłabia Polskę od 89 roku.
  • ~Polak
    (2016-05-09 15:01)
    Brawo p.profesorze ! Jest pan patriotą polskim.Proszę wybaczyć,że podaję drobną korektę : Michnik jest w czołówce wielkich oszustów politycznych,cynicznym zdrajcą i wrogiem wszystkiego co polskie.Należy faceta ścigać karnie,następnie wydalić z Polski.
  • ~antywildstein
    (2016-05-09 14:55)
    Wildstein to z jednej strony kanalia, a z drugiej - zupełne zero. Co on dobrego zrobił dla Polski ? Michnik siedział w więzieniu za demokrację, a Wildstein grzał swój tyłek w Paryżu.
  • ~Rok
    (2016-05-09 15:09)
    Oni najlepiej by chcieli żeby UE tworzyła coś w rodzaju związku sowieckiego a Polska byłaby jedną z republik. Do tego dążą włodarze UE i między innymi Michnik. Potwierdzają to wypowiedzi niektórych polityków unijnych z których to wynika,że obywatele państw członkowskich UE nie powinni mieć wpływu na ich politykę . Pytanie , jaka to ma być demokracja i dla kogo ?
  • ~alik właściciel gnoma
    (2016-05-09 15:19)
    wildstein ty Panu Michnikowi nie sięgasz do siusiaka nawet jak staniesz na palcach ******* !!
  • ~kota7
    (2016-05-09 14:31)
    Wildstein jest rzecznikiem odradzającej się nomenklatury
  • ~emma2000
    (2016-05-09 15:11)
    Nie wiem dlaczego, ale jak widze te nienawistna gebe z PiS-uaru to rzygac mi sie chce
  • ~Andrzej z Balto
    (2016-05-09 15:11)
    Dodam jeszcze, że p. Wildstein jakby coraz pulchniejszy. Może by tak na dietę.
  • ~komi kom4
    (2016-05-09 17:40)
    Michnik to nigdy nie był politykiem,a brał udział ,przy okrągły stole.Cały czas pisze na temat Polskiej polityki i jątrzy kłamie w swoich wypocinach
  • ~~el-a
    (2016-05-09 17:56)
    dziennik skrupulatnie chroni Michnika,nie mam więc możliwości wymienić prawdziwe zasługi tego cwaniaka względem Polski i Polaków.W normalnym kraju skończyło by się dla niego bardzo,bardzo przykro.U nas ma swoich wyznawców o jakich wspominał pewien autor niezliczonej ilości bardzo mądrych,życiowych spostrzeżeń ( jest tam mowa o robactwie i jego wyznawcach).Ale wracając do tzw.rzeczy.W tej sytuacji odsyłam myślących,nie zaczadzonych,nie zindoktrynowanych i zmanipulowanych,do słów które wypowiedział swego czasu Herbert na temat tego jegomościa.Więcej nie trzeba.A powiedział szczerą prawdę,chociaż siłą rzeczy tylko fragment - a szkoda.
  • ~Yogi
    (2016-05-09 18:14)
    Zdrowie Pana generała na stojąco Adasiu ile miałes wtedy w czucie ze wznosiłes tak głupie toasty
  • ~boro
    (2016-05-09 15:56)
    A kto to jest Wildstein ? PiS-owska wsza która się odrodziła !Cienki bolek który od kolesiów odebrał jakiś order i teraz musi go spłacić ? Mniej niż ZERO !
  • ~~el-a
    (2016-05-09 17:33)
    parasol ochronny dla Michnika ze strony dziennika.Braterstwo interesów zobowiązuje.Wstyd i hańba "obiektywne ,niezależne" media.
  • ~metronom
    (2016-05-09 16:13)
    A ty Wildstein, niedorzecznikiem PIS i jego twardogłowego elektoratu, który ma to na co zasłużył, czyli: świat podziwia waszą tępotę rodem mądrość diennikarza z "Wesela": "niech na całym świecie wojna, byle nasza wieś zaciszna, byle nasza wieś spokojna".
  • ~tom41
    (2016-05-09 15:24)
    Jest pewna różnica. Michnik nie zgodził by się przyjąć Orła Białego w towarzystwie odznaczanego członka PRON-u.
  • ~ccc
    (2016-05-09 15:22)
    W jednym Wildstein ma rację - w Polsce szala przechyliła się na korzyść tzw. prawicy. Czyli polskiego naziolstwa - PiS i Kukiz15 to tak naprawdę partie narodowo-socjalistyczne. To oczywiście dla nas katastrofa. A jej efektem będzie to - że za kilka - kilkanaście lat powstańcza kotwica będzie na świecie traktowana tak jak swastyka. Jeszcze tylko parę wystąpień niejakiego Mariana Kowalskiego z powstańczym znakiem na ramieniu.
  • ~Dzieka
    (2016-05-09 17:22)
    A orzeł biały może się oderwać od klapy i narobić na zakuty łeb.
  • ~tey
    (2016-05-09 16:52)
    Ohydny chłopczyk , z kompleksami .