"Nie można zabronić gejom bycia rodzicami zastępczymi"

| Aktualizacja:

Sejm odrzucił w czwartkowym głosowaniu poprawkę Senatu do ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej, która zakazywała homoseksualistom pełnienia funkcji rodziców zastępczych i prowadzenia rodzinnych domów dziecka.

wróć do artykułu
  • ~PO i ebało do reszty
    (2011-06-09 20:48)
    Sodoma i Gomora
  • ~fry
    (2011-06-09 23:29)
    Najgorsze jest to że uznano chorobę za normalność. A to będzie rodzić wiele problemów w niezgodzie ze zdrowym rozsądkiem. Mogę tylko współczuć tym małym istotom które jeszcze nie rozumieją jaką krzywdę zrobiły im dzisiejsze rządy.
  • ~Weredyk
    (2011-06-10 00:53)
    bardzo to popieram będę mógł z moim przyjacielem narescie adoptowac dziecko
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-06-10 00:52)
    SPYTAJCIE sie PREZESA JAK NAZYWALA sie jego pîerwsza dziewczyna

    chyba EDEK
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-06-10 00:46)
    Najśmieszniejsze jest, że:
    "Przed głosowaniem Beata Mazurek (PiS) przekonywała, że odebranie dziecka rodzicom jest dla niego wielką traumą, a powierzenie go "dwóm panom albo dwóm paniom" będzie traumą jeszcze większą."

    A skąd ona to wie? Były jakieś badania psychologiczne przeprowadzane na ten temat? Czy może jak zwykle, pisiory wymyślają na poczekaniu tezy wzięte z sufitu?
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-06-10 00:41)
    Ciemnota...w PIS najwiecej cieplych wlacznie z prezesem...i zi0bra-zerem...nie mowiac o kosciele...a udaja ze im zalezy na dzieciach...!!!
    Obluda i zaklamanie rozmodlonej ciemnoty...!
  • ~fry
    (2011-06-10 00:21)
    Trzeba zmienić rządy. A więc przy wyborach zobaczymy czy większość jest normalna, czy im podobna.
  • ~Sejonki
    (2011-06-10 00:16)
    A jak maja żyć ci którzy się tacy urodzili i inaczej żyć nie moga. I oni maja szkodzić dzieciom ? No wolne żarty. To aż tylu tu rodem ze średniowiecza ?
  • ~Antoni Dymarski
    (2011-06-09 23:50)
    Posłowie PO i SLD to chyba ludzie , delikatnie mówiąc nienormalni.Tym razem zagłosuję na P i S.
  • ~sprzedwca paliwa
    (2011-06-09 23:25)
    ~truskowykgbowiec
    czyli jest afera... ?
    kto zaiwanił paliwo...?
    razem z 96 żywotów... (jeden de speszyl łan)