Politycy PO chcą powołać drużynę snowboardowo-narciarską. Parlamentarzyści, którzy załapią się do sejmowej ekipy będą startować w międzyparlamentarnych zawodach organizowanych we włoskich Alpach.
Jak poinformowała "Rzeczpospolita", zgłosiło się już 12 posłów deklarujących umiejętność jazdy na nartach. Są to głównie posłowie PO, ponadto jeden z SLD jeden z Ruchu Palikota. Zanim trafią oni jednak do sejmowej reprezentacji ich umiejętności zostaną zweryfikowane.
Podstawowym zadaniem drużyny snowboardowo-narciarskiej ma być jej udział w zawodach organizowanych wspólnie z innymi grupami zagranicznych parlamentarzystów. W trakcie takich spotkań, jak podkreśla posłanka PO Jagna Marczułajtis, . Posłanka porównuje to do polityki zagranicznej.
Ideę PO krytykuje opozycja. Szef Solidarnej Polski Arkadiusz Mularczyk zauważa, że.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Rzeczpospolita
Powiązane
Zobacz
|