Kwestia kaszy gryczanej ze słoniną i kwaśnym mlekiem jest dla mnie bardziej ekscytującym tematem niż mecenas Rogalski. Tak mnie on ekscytuje jak medialna aktywność męża Katarzyny W. - mówił o mecenasie Rogalskim Joachim Brudziński. Według posła PiS Rogalski skompromitował się i medialnie i zawodowo.

Reklama

To jest jego problem i tych, którzy próbują z niego zrobić ikonę świeżo nawróconego i bijącego się w piersi. W mojej ocenie to śmieszny człowiek i tyle - mówił Brudziński, przypominając informacje prasowe o wysokim wynagrodzeniu, jakie Rogalski otrzymał od reprezentowanych rodzin ofiar katastrofy, m. in. Jarosława Kaczyńskiego.

No właśnie, i teraz ma możliwość biegać od studia telewizyjnego do studia telewizyjnego i robić to, co nawet w ocenie środowiska adwokackiego jest nie do zaakceptowania. Jestem zbudowany opinią szefa Naczelnej Rady Adwokackiej, który w sposób jednoznaczny dał wykładnię tego, jak środowisko adwokackie postrzega to, co wyczynia mecenas Rogalski - mówił Brudziński, odnosząc się do stwierdzenia Moniki Olejnik, że według słów mecenasa Rogalskiego w Smoleńsku nie było ani wybuchu, ani zamachu.