Dziennik Gazeta Prawana logo

Politycy PiS oceniają Wałęsę. "Skretyniały mędrzec. To nie ma sensu"

25 września 2013, 09:15
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Lech Wałęsa
Lech Wałęsa/AP
Lech Wałęsa nie przysporzył sobie fanów pomysłem na połączenie Polski z Niemcami. W niewybrednych słowach skomentowali jego propozycję politycy PiS. "Dziwię się, że ktoś traktuje tę osobę poważnie" - stwierdził Jarosław Kaczyński.

- skomentował pomysł Lecha Wałęsy Jarosław Kaczyński na łamach "Super Expressu".

Joachim Brudziński poszedł nawet dalej niż prezes PiS. Ostro ocenił propozycję byłego prezydenta, by zawiązać unię polsko-niemiecką. - - zaapelował Lech Wałęsa w wywiadzie dla rosyjskiej agencji prasowej ITAR-TASS.

- odparł Joachim Brudziński w porannej rozmowie w TVN24. - - dodał poseł PiS.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Media
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj