Reforma sądownictwa nie zaszkodziła PiS. Poparcie dla rządzącej partii rośnie. SONDAŻ

PiS - mimo protestów przeciw reformie sądownictwa - nie traci poparcia. Jak wynika z sondażu dla "Rzeczpospolitej", partia Jarosława Kaczyńskiego zwiększa przewagę nad przeciwnikami.

wróć do artykułu
  • ~wspak
    (2017-07-21 08:02)
    Jak by nie bylo PiS zrobil znacznie wiecej dla przecietnego obywatela niz PO ze swoimi umowami smieciowymi i polityka feudalizmu majaca ludzi gdzies.
  • ~cx
    (2017-07-21 07:52)
    Powoli likwidujemy państwo teoretyczne .28 lat wystarczy aby przekonać sie ,że same sądownictwo do żadnej kontroli nie jest zdolne.Na pewno będą dalsze zmiany
  • ~Mirosław
    (2017-07-21 08:02)
    Polacy zaznali wiele krzywd , a nawet tragedii przez sądy . dlatego są za zmianami sądów.
  • ~internautka 50+
    (2017-07-21 08:14)
    Tylko pisowcy wprowadzają w życie to co obiecali Polakom. To z czym szli do wyborów. Peowcy mieli gdzieś głęboko Polskę i Polaków a ich rządy zapowiedziała Sawicka mówiąc- ,,będą prywatyzacje, będzie można kręcić lody". Czyż nie sprawdzały się te zapowiedzi w ciągu 8 lat rządów peowców? Czy afer było za mało? Czy nie byliśmy państwem teoretycznym?
  • ~Wilga
    (2017-07-21 08:26)
    PIS róbcie nadal to co obiecaliście przed wyborami. A totalna niech się wścieka.Jej nawet Graś specjalny wysłannik Tuska na demonstracje nie pomoże.
  • ~JMK
    (2017-07-21 08:29)
    Jeżeli się realizuje to co się obiecało przed wyborami to poparcie wzrasta.Niech totalna uczy się ,że kłamstwo wyborcze nie popłaca. Nie kłamać a realizować.
  • ~MOZ
    (2017-07-21 08:33)
    Poparcie wzrasta i taka tendencja zostanie.Ludzie czują,że PIS-owskie obiecanki są realizowane.
  • ~AAA
    (2017-07-21 08:38)
    Zawsze ktoś ze zwykłych obywateli skorzystał i korzysta z reformPIS-u. POprzednicy spijali śmietankę i obżerali się ośmiorniczkami .Grabili jak najwięcej tylko dla siebie.
  • ~WAŁ
    (2017-07-21 08:41)
    POparcie nie spada gdyż zwykli ludzie czyją to ,że ktoś dba nie tylko o siebie.
  • ~MKoro
    (2017-07-21 07:56)
    Kaczyński przestudiował - i stosuje w praktyce - historię Niemiec z lat 1933-1939. Szkoda tylko, że na analizę historii Niemiec AD 1939-1945 zabrakło mu już czasu.
  • ~Juzió
    (2017-07-21 09:18)
    No cóż! Przez osiem lat platformiści dowodzili, że nie potrafią rządzić. To nikt inny lecz przedstawiciel ich partii stwierdził, że po ich siedmiu latach państwo to kamieni kupa. Obecnie dowodzą i przekonują, że nie potrafią być opozycją. Potrafią jedynie warcholić. PIS - realizuje program wyborczy, nie unika trudności, przez co staje się wiarygodny.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-21 09:13)
    NARÓD-SUWEREN pokazuje komu UFA i KOGO popiera.PiS zawsze był NIEDOSZACOWANY ,czyli poparcie PiS 42% ,ZAPRZAŃCY-PO-19% ,Nowoczesna-8%,Kukiz 15-10% ,SLD-8%,PSL-3%,i tzw. Ruch Narodowy-6%
  • ~K2
    (2017-07-21 08:54)
    Wzrost notowań PIS to także efekt skutecznego zajęcia się wymiarem sprawiedliwości! O tym już nie raczysz napisać dziennikarzyno!
  • ~Basia
    (2017-07-21 09:19)
    To co wyprawia opozycja jest straszne,ci ludzie nie mają honoru,ambicji,poczucia odpowiedzialności za losy państwa Polskiego.Zrozumcie wreszcie, że my normalni ludzie nie mamy czasu protestować bo uczciwie pracujemy a nie zakładamy psełdo- fundacji i stowarzyszeń gdzie w każdej chwili pod przykrywką można iść na ulicę. W Polsce jest dobrze jak nigdy dotąd,więc odczepcie się w końcu od obecnej władzy i dajcie ludziom spokojnie żyć.
  • ~Emeryt...
    (2017-07-21 08:53)
    ******* - Zmiany są konieczne, korzenie poszły głęboko, będą się bronić, myślę że Polacy chcą zman z okrągłego stołu i Magdalenki, rozliczenie powinno odbyć się dawno! naród czeka na ukaranie winnych to da rządowi argumenty na które czekamy!!! Pozdrawiam podobnie myślących.. **************************************************************************************************
  • ~warszawiak
    (2017-07-21 09:25)
    PetRUSKI to ciemnota łażąca po KRZESŁACH z BUCIORAMI
  • ~Rak.
    (2017-07-21 09:51)
    PiS zasługuje na wielki SZACUN,to jest naprawdę Dobra Zmiana.Brawo,brawo,brawisimo.
  • ~dave
    (2017-07-21 11:04)
    BRAWO PIS! NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ TYM KOMITETEM OBRONY DARMOZJADÓW !
  • ~koltetos
    (2017-07-21 10:28)
    Polacy nie lubia wariatow i paranoikow i wykazuja absolutna determinacje w zakonczeniu tego cyrku nazywanego panstwem po 89. Prokuratura przestalanie patyczkowac sie z od lat chronionymi przestepcami jak chocby sprawa zamordowanej Iwony Cygan dosc swietych krow jestescie takimi samymi obywatelami wobec panstwa i tak samo macie byc sadzeni za przestepstwa jak inni. Narod byl juz udreczony sadami ich calkowita niezaleznoscia od panstwa i obywatela.
  • ~san
    (2017-07-21 09:55)
    Ale jaki program ,jaki program panie marszałku? Najprostszy ,gonić kwy i złodzieje panie hrabio.

Może zainteresować Cię też: