Reklama
Reklama
Reklama

Prezydent Duda odwiedził grób Lecha i Marii Kaczyńskich

Andrzej Duda
Andrzej Duda / PAP / Jacek Bednarczyk
Prezydent Andrzej Duda wziął w czwartek udział w mszy św. w katedrze na Wawelu, a w katedralnej krypcie modlił się przy sarkofagu Lecha i Marii Kaczyńskich.
Reklama
Reklama
Tematy:
grób katedra Maria i Lech Kaczyńscy Andrzej Duda` Wawel

Powiązane

Reklama

Komentarze (36)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Jonn
    2018-11-01 23:07
    Zimny LECH jest OK... To tylko pałacowo-wołowa DU*A ... dudoPiS Kurduplowatego...Ląduj DZIADU...
    10
    zgłoś
  • byłem Polakiem
    2018-11-01 21:00
    Ciekawe, czy tak gorliwie modli się przy grobie swoich dzidków? Ludzie bez honoru z profanujący własne sumienie, własną przeszłość i pochodzenie. Dla kariery, dla forsy. Lesiu jego tatusiem, mamusią, dziadkiem i przodkiem. Bardziej wleźć w kiszkę grubą nie można. Dzień Zmarłych (wszystkich Świętych) jest na zjednoczenie się myślą i sercem ze swoimi zmarłymi bliskim. Dla tego pana, jak dla ludzi radzieckich, najważniejszy jest Lenin z willi żoliborskiej.
    84
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Jaras-Łódź
    2018-11-01 19:04
    Idź na wybory !!! Bo mochery-oszołomy po mszy pójdą stadnie. 35% to MOCHEROWY beton. Na szczęście gramialnie opuszczający ten ziemski padół. Za kilka lat kościoły będą puste.
    4
    zgłoś
  • AA
    2018-11-01 17:03
    Klenczon Adrian znowu na kolanach. Żal patrzeć na tego ...... Żenada do kwadratu. Jeden nieudacznik odwiedził drugiego.
    80
    zgłoś
  • ciocia gruba berta z torunia
    2018-11-01 16:56
    Wielki Człowiek !
    6
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • slawek
    2018-11-01 16:42
    film kler!!!!!!!!!!!!!!! i to za caly komentarz
    0
    zgłoś
  • wawa
    2018-11-01 16:41
    A gdzie był prezio?
    5
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • iwona
    2018-11-01 16:41
    nie ma co szukac w krakowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    11
    zgłoś
  • ik
    2018-11-01 15:36
    bardzo smieszny
    11
    zgłoś
  • Nan
    2018-11-01 15:16
    Nie ma to jak pogłaskać balbinę 😂😂😂
    11
    zgłoś
  • kos
    2018-11-01 15:11
    Prezydent przy grobie Kaczyńskiego wypełnił swój pisowski obowiązek. Ciekawe czy był przy sarkofagu J. Piłsudskiego, ale to wykracza poza jego obowiązki . Obowiązki rezydenta- tak , PREZYDENTA NIE . Ogólnie PiS, to tylko PIC.
    102
    zgłoś
  • Julka
    2018-11-01 15:02
    Hehehe, hehehe
    3
    zgłoś
  • rainert4
    2018-11-01 14:47
    Froterowanie podłóg kolanami - to jest to co panu prezydentowi wychodzi najlepiej...
    7
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • alik
    2018-11-01 14:44
    No cóż - nie ma człowiek bliższej rodziny .......................
    1
    zgłoś
  • Przeprosić i S.p.i.e.r.d.a.l.a.ć
    2018-11-01 14:19
    na WAFEL z nimi!
    3
    zgłoś
  • CONDOR
    2018-11-01 14:06
    A kogo to obchodzi?
    6
    zgłoś
  • zin
    2018-11-01 13:37
    wazeliniarz wszystko robi aby uzyskac poparcie prezesa na nastpne wybory
    11
    zgłoś
  • sd2017
    2018-11-01 13:26
    A czym takim zapisał się w 1000 letniej historii Polski akurat l. kaczyński, poza tym że zginął w tej smoleńskiej awanturze ? Czego takiego przełomowego dla nas dokonał ?
    45
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • kryteria
    2018-11-01 13:26
    Dosc prania mozgow!
    5
    zgłoś
  • Dragan - serving the nation
    2018-11-01 13:09
    Ye bem ti Duda, ye bem ti Duda´s prayer wheel, ye bem ti Kaczynskich place of worship, ye bem ti Wawel, ye bem ti house of God, ye bem ti to swe !!!
    1
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś