Okręg wyborczy nr 2 obejmuje Bydgoszcz oraz 8 powiatów: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski, żniński.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

    Krzysztof Drozdowski - technik elektronik

    Leszek Posłuszny - prawnik

    Juliusz Hoffman - inżynier mechanik

    Tomasz Jacek Mentzen - programista aplikacji

    Anna Adamska - ekonomista

    Joanna Geisler-Grygrowicz - technik ekonomista

    Emilia Jawornik - ekonomista

    Anna Malendowicz - asystent parlamentarny

    Michał Czajkowski - prawnik

    Marcin Sypniewski – prawnik

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

    Wanda Nowicka - filolog klasyczny

    Marcin Anaszewicz - prawnik

    Izabela Nowak - specjalista organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia

    Marek Pijanowski - socjolog

    Elżbieta Długołęcka - radca prawny

    Jakub Jaźwiec - politolog

    Oksana Lytvynenko - tłumacz

    Damian Skałecki - inżynier elektronik

    Monika Gotlibowska - prawnik

    Olgierd Łukaszewicz – aktor

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

    Radosław Sikorski - politolog

    Janusz Zemke - prawnik

    Aneta Jędrzejewska - pracownik samorządowy

    Agnieszka Kłopotek - inżynier zootechniki

    Michał Korolko - prawnik

    Sylwester Jankowski - inżynier leśnictwa

    Katarzyna Zarębska - politolog

    Edyta Ogonowska - nauczyciel nauczania początkowego

    Joanna Czerska-Thomas - specjalista ds. marketingu i handlu

    Krzysztof Brejza – prawnik

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

    Kosma Złotowski - ekonomista

    Tomasz Latos - lekarz

    Przemysław Tomasz Przybylski - nauczyciel akademicki, nauki humanistyczne

    Joanna Borowiak - nauczyciel akademicki, nauki humanistyczne

    Zbigniew Girzyński - nauczyciel akademicki, nauki humanistyczne

    Barbara Konieczna - technik chemik

    Żaneta Śrubkowska - ekonomista

    Ireneusz Stachowiak - politolog

    Marcin Wroński - inżynier rolnictwa

    Anna Szwed – pielęgniarka

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

    Paulina Matysiak - kierownik działu finansowego

    Michał Wysocki- kierownik lokalu gastronomicznego

    Agata Chyżewska-Pawlikowska - asystent prawny

    Marek Rozpłoch - pracownik samorządowy

    Aleksandra Smolaga - specjalista administracji publicznej

    Paweł Kołodziej - kierowca autobusu

    Anna Ejankowska - serwisant sprzętu komputerowego

    Krzysztof Małeck - kierowca ciągnika siodłowego

    Katarzyna Czernic - nauczyciel języka polskiego

    Artur Eichhorst – kulturoznawca

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

    Paweł Szramka - specjalista do spraw logistyki

    Klaudia Śmigielska - asystent osoby niepełnosprawnej

    Marek Kuszyński - pracownik obsługi biurowej

    Marek Lewandowski - elektryk

    Joanna Wiśniewska - kierownik projektu

    Wojciech Wilkowski - nauczyciel historii

    Irena Paczkowska - nauczyciel akademicki, nauki ekonomiczne

    Przemysław Budniak - nauczyciel praktycznej nauki zawodu

    Barbara Kotulska - nauczyciel biologii

    Paweł Skutecki - dziennikarz