Okręg wyborczy nr 6 obejmuje Łódź oraz 9 powiatów: brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, pabianicki, poddębicki, zgiersk.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Waldemar Utecht - politolog

Rafał Gierowski - przedstawiciel handlowy

Tomasz Grabarczyk - politolog

Izabela Walczak - wykładowca akademicki

Zbigniew Lipczyk - lekarz

Anna Korwin-Mikke - architekt

Joanna Mazur - grafik

Alicja Heinzel - nauczycielka

Tomasz Bartosiak - przedsiębiorca

Patryk Marjan – górnik

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Anita Sowińska - ekonomistka

Wiktor Idzikowski - informatyk

Hanna Gil-Piątek - specjalistka ds. administracji i rozwoju

Aleksandra Knapik - biochemik

Mariusz Sokołowicz - nauczyciel akademicki

Katarzyna de Lazari-Radek - nauczyciel akademicki

Paweł Hajncel - artysta

Elżbieta Żuraw - ekonomistka

Michał Pietrzak - pedagog

Dawid Wawryka – prawnik

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Marek Belka - ekonomista

Paweł Bejda - inżynier mechanik

Joanna Skrzydlewska - ekonomista

Magdalena Gałkiewicz - programista aplikacji

Aleksandra Stasiak - ekonomistka

Marcin Gołaszewski - nauczyciel akademicki

Dorota Rutkowska - socjolog

Marta Stasiak - adwokat

Karolina Matusiak - studentka

Witold Stępień - inżynier elektronik

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Witold Waszczykowski - historyk

Joanna Kopcińska - lekarz

Urszula Krupa - lekarz

Beata Dróżdż - administratywista

Grzegorz Wojciechowski - samorządowiec

Marlena Sagan - przedsiębiorca

Wojciech Rudalski - pracownik samorządowy

Krzysztof Szymczyk - administratywista

Alicja Antczak - specjalista pracy socjalnej

Beata Mateusiak-Pielucha – parlamentarzysta

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Piotr Ikonowicz - dziennikarz

Wioletta Krysiak - specjalista bankowości

Anna Sikora - copywriter

Tomasz Ganicz - chemik

Marta Panak - nauczyciel

Monika Sulka - pracownik służby BHP

Michał Rachalewski - biolog

Martyna Urbańczyk - kulturoznawca

Mateusz Mirys - projektant grafiki

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Piotr Apel - dziennikarz

Krzysztof Jędrasik - przedsiębiorca

Paweł Wychowałek - historyk

Joanna Walczak - lekarz

Tomasz Głowacki - nauczyciel

Jolanta Nowicka - administratywista

Maksymilian Drab - funkcjonariusz służby więziennej

Jagoda Auguścik - nauczycielka

Agata Kuleszka - pielęgniarka

Michał Paśnicki - specjalista ds. marketingu