Okręg wyborczy nr 7 obejmuje Poznań oraz 7 powiatów: grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, wolsztyński.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Piotr Liroy-Marzec - muzyk

Anna Krystowska - adwokat

Anna Bryłka - prawnik

Witold Tomczak - lekarz

Maciej Jóźwiak - właściciel sklepu

Magdalena Gapińska - historyk

Andrzej Kuświk - trener sportu

Piotr Wawrzyniak - historyk

Aleksandra Rohde - grafik

Wojciech Ziętkowski – ekonomista

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Sylwia Spurek - radczyni prawna

Dariusz Standerski - ekonomista

Katarzyna Ueberhan - filozofka

Mikołaj Pancewicz - specjalista zastosowań informatyki

Ewa Wójciak-Pleyn - aktorka

Marcin Staniewski - politolog

Kalina Michocka - filolożka języka nowożytnego

Zbigniew Zalesiński - ekonomista

Magdalena Decker - filolog polski

Ewa Jeżak - specjalistka bankowości

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Ewa Kopacz - lekarz

Leszek Miller - politolog

Andrzej Grzyb - parlamentarzysta

Miłosława Stępień - tłumaczka

Michał Wawrykiewicz - adwokat

Barbara Mroczkowska - politolog

Marcin Bosacki - dyplomata

Krystiana Drozd - nauczyciel

Karolina Fabiś-Szulc - główna księgowa

Jakub Rutnicki - parlamentarzysta

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Zdzisław Krasnodębski - nauczyciel akademicki

Andżelika Możdżanowska - ekonomistka

Joanna Lichocka - poseł na sejm RP

Szymon Szynkowski vel Sęk - sekretarz stanu

Ryszard Bartosik - parlamentarzysta

Marcin Porzucek - poseł na sejm RP

Lidia Dudziak - politolog

Robert Popkowski - przedsiębiorca

Joanna Frankiewicz - germanista

Jan Dziedziczak - politolog

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Waldemar Witkowski - inżynier energetyki

Anna Wachowska-Kucharska - specjalista sprzedaży internetowej

Maciej Szlinder - socjolog

Paulina Nowak - ekonomista

Konrad Nowacki - administrator systemów komputerowych

Beata Błażejczak-Kleczewska - specjalista ds. ochrony środowiska

Amadeusz Smirnow - nauczyciel języków obcych

Kamila Kasprzak-Bartkowiak - dziennikarz

Anna Wilk-Baran - dziennikarz

Dorota Koszal - specjalista ds. zamówień publicznych

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Marek Jurek - historyk

Błażej Parda - ekonomista

Joanna Kosmalska - ratownik medyczny

Katarzyna Luch - inżynier budownictwa

Jacek Fordon - automatyk przemysłowy

Bartosz Garczyński - antropolog kultury

Julia Kochańska - pedagog

Sabina Gatti - tłumacz

Jakub Pera - politolog

Jerzy Kozłowski - poseł na Sejm RP