Okręg wyborczy nr 12 obejmuje województwo dolnośląskie oraz opolskie.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Robert Iwaszkiewicz - inżynier budownictwa

Piotr Żurek - kierowca

Dagmara Poplicha - lekarz medycyny

Daniel Szkarupski - pracownik obsługi klienta

Hubert Czerniak - lekarz medycyny

Katarzyna Gielert - architekt

Lidia Jarmułowicz - prawnik

Halszka Bielecka - filolog rosyjski

Anna Daszyńska-Hercuń - nauczyciel

Janusz Koriwn-Mikke – publicysta

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Krzysztof Śmiszek - prawnik

Katarzyna Lubiniecka-Różyło - dziennikarka

Szymon Chojnowski - samorządowiec

Izabela Migocz - manager instytucji kultury

Michał Syska - prawnik

Marta Lempart - prawniczka

Jarosław Pilc - politolog

Katarzyna Odrowska - kolejarka

Natalia Zatka - filolog polski

Mariusz Kotarba - wykładowca akademicki

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Janina Ochojska - pracownik humanitarny

Jarosław Duda - senator

Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska - adwokat

Andrzej Buła - urzędnik samorządowy

Julia Rokicka - politolog

Izabela Mrzygłocka - ekonomista

Władysław Kozakiewicz - nauczyciel

Elżbieta Stępień - ekonomista

Genowefa Prorok - urzędnik samorządowy

Krzysztof Mieszkowski - poseł zawodowy

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Anna Zalewska - parlamentarzysta

Beata Kempa - parlamentarzysta

Sławomir Kłosowski - nauczyciel

Andrzej Kisielewicz - nauczyciel akademicki, nauki matematyczne

Aleksander Szwed - parlamentarzysta

Rafał Ślusarz - lekarz

Katarzyna Czochara - filolog germański

Jacek Baczyński - przedstawiciel władzy samorządowej

Beata Żołnieruk - przedsiębiorca

Mirosława Stachowiak-Różecka – pedagog

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Marcelina Zawisza - specjalista polityki społecznej

Jerzy Przystajko - aptekarz

Jolanta Piwcewicz - specjalista administracji publicznej

Wojciech Browarny - nauczyciel akademicki, nauki humanistyczne

Kamila Jarońska - filolog języka nowożytnego

Jacek Makówka - doradca klienta

Anna Stabrowska - kulturoznawca

Andrzej Drost - sprzedawca

Krystyna Burakowska - nauczyciel przedszkola

Filip Chudy - nauczyciel akademicki, nauki matematyczne

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Agnieszka Ścigaj - socjolog

Paweł Grabowski - radca prawny

Aneta Mazur - prawnik

Marek Kubala - przedsiębiorca

Katarzyna Licznar - specjalista ds. jakości

Gracjan Charytoniuk - ekonomista

Małgorzata Olszewska - nauczyciel języka angielskiego

Wojciech Jagiełło - pracownik samorządowy

Anna Zych - ekonomistka

Marcin Królak – górnik