Kolejne spotkanie sztabu PiS za nami. Konkrety, pomysły i ciekawe propozycje. Przed nami ciężka praca przed kluczowymi dla przyszłości Polski wyborami - napisała Czerwińska na Twitterze po poniedziałkowym posiedzeniu sztabu. Z kolei zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel podkreślił, że partia ma nakreślone kierunki działania i ustalony plan na najbliższe tygodnie. Robimy swoje i idziemy do przodu. Wakacji nie ma i nie będzie, parafrazując klasyka - dodał Fogiel w swoim wpisie na Twitterze.

Reklama

Według źródeł PAP w PiS, podczas posiedzenia sztabu omówiono m.in. kalendarz na najbliższe tygodnie, zaprezentowano główne kierunki działań kampanijnych oraz podzielono zadania wśród polityków partii wchodzących w skład sztabu.

W czwartek Komitet Polityczny PiS zatwierdził byłego szefa MSWiA i europosła Joachima Brudzińskiego na szefa sztabu wyborczego PiS, a europosła Tomasza Porębę na jego zastępcę. Ponadto była premier Beata Szydło została szefową rady sztabu wyborczego. W piątek natomiast decyzje Komitetu Politycznego zostały przedstawione parlamentarzystom PiS podczas wyjazdowego posiedzenia klubu.