Sejm opublikował wykaz lotów Kuchcińskiego. Zobacz, ile razy latał na trasie Warszawa-Rzeszów

| Aktualizacja:

Na stronach sejmowych opublikowano informacje o lotach samolotami rządowymi marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (PiS). Wykaz zawiera 85 pozycji opisujących podróże krajowe Kuchcińskiego, większość na trasie Warszawa-Rzeszów.

wróć do artykułu
  • ~pola
    (2019-08-08 16:25)
    czekamy na wykaz lotow przez 8 lat -po i psl -wszystkich -i 4 lata pis -zkorygujemy zobaczymy jaka wrescie jest Prawda ---klamac manipulowac to ich bron .bo niema co i nie Maja co moga zaoferowac polakom wyborach ----wiec szukaja atakow juz 4 lata na rzad i pis -a polska rosnie polacy sie bogaca obcokrajowcy chca do polski bo bezpiecznie -skad ta w polsce jest ta opozycja totalna zasprzedana zausznicy ,,koryto wroc ---oszusci zlodzieje prosza
  • ~and6655
    (2019-08-08 15:40)
    7Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~polak mały
    (2019-08-07 23:34)
    tak to jest jak chłop dorwie się do koryta. Żre ile można. Jak każdy wsiok. W komunie czyli dawnej cccp i pl też tak było. Be zmian za każdej władzy. Wybierają wsioków to i masz. W Danii czy Norwegii lub Finla.... już by było po chłopie. Ale nie w ciemnogrodzie pisowskim gdzie nawet za k...... można płacić naszymi pieniędzmi (patrz NBP)
  • ~Obywatel AAM
    (2019-08-07 23:26)
    i teraz widzicie jaki burdel mają z tymi lotami. Identycznie jak do Smoleńska. gdyby ( nie daj PB) doszło do katastrofy być może nie wiedzielibyśmy kto "poległ" w służbie dla RP. Pytanie dla prokuratora. Wszystkie dane lotu (powinny być w rozkazach) i listy są archiwizowane.Znowu zaginęły????
  • ~Janusz emigracja
    (2019-08-07 00:15)
    Normalne dno.
  • ~konduktor
    (2019-08-06 22:21)
    w takim razie na poczatkowej stacji pociagu mozna wsiadac bez biletu, bo i tak pociag bedzie jechac do stacji docelowej.
  • ~Szczeciniak
    (2019-08-06 16:10)
    Pan KUCHCIŃSKI uważa Polaków za głupszych od siebie.A sam jest tylko przełożonym z lewej do prawej nogawki.
  • ~o.Tadeusz
    (2019-08-06 16:09)
    Ile ośmiorniczek można kupić za kasę z nieopłaconych lotów.A Sienkiewicz za ośmiorniczki poleciał ze stołka.Afera rozporkowa,loty prywatne na weekendy do Rzeszowa.A pis go broni.Skandal!
  • ~andruszkiewicz-ewidz
    (2019-08-06 15:24)
    Wydoiłem kasę sejmu na 100 000 zł na koszty przejazdu własnym samochodem. Nie mam wprawdzie prawa jazdy i nie mam samochodu , ale jako posłowi uważam ,że te pieniądze mi się należą. Jak opozycja podniesie wrzawę , to część zwrócę i PRZEPROSZĘ I BĘDZIE PO SPRAWIE JAK Z KUCHCIŃSKIM.
  • ~Kujawiak
    (2019-08-06 15:08)
    Kancelaria sejmu kłamliwie informowała Polaków stwierdzając ,że Kuchciński NIE WOZIŁ rządowymi samolotami swojej rodziny. Złapana na przestępczym kłamstwie została przez Kuchcińskiego, który przyznał się do 29 takich przypadków oraz jednego samodzielnego lotu jego.żony.Kuchciński UZNAŁ, ŻE PRAWA NIE ZŁAMAŁ, lecz dla ,,,świętego spokoju"" wpłacił na społeczne cele kilkadziesiąt tysięcy złotych i PRZEPROSIŁ TYCH CO UZNAJĄ SIĘ ZA URAŻONYCH.Za co więc wpłacił CZĄSTTKĘ KOSZTÓW prawdziwych i przeprasza, jeżeli prawa nie złamał.??? Krętacz , nie godny piastowania tytułu marszałka. Precz z SEJMU.!!!!
  • ~gapowicz
    (2019-08-06 12:32)
    dziś złapał mnie kontroler komunikacji miejskiej beż biletu skasowanego .NIE POKAZAŁEM DOKUMENTÓW SPROWADZIŁ POLICJĘ OŚWIADCZYŁEM ,ŻE MAM BILET ALE NIE KASUJĘ BO BYŁOBY TO NIEZGODNE Z OBYCZAJAMI Kuchcińskiego .Będzie sprawa sądowa .Powołam się na precedens władz ustawodawczych w Wolsce . Pójdę nawet do Strasburga . Albo będziemy jeżdzili wszystkim i wszędzie za darmo albo posadzimy tego udaje potrzebą chwili zaspokojenie chuci na nasz koszt
  • ~Nina
    (2019-08-06 12:19)
    A co by było,gdyby /odpukać/zdarzyła się katastrofa i samolot się rozbił?Znowu odszkodowania dla całej rodziny ,bliskiej i dalszej?Czy rodziny Pana Kuchcińskiego nie stać na bilety kolejowe lub taksówkę?Tak są biedni?Ja tylko pytam.Mnie się wydaje,a raczej jestem pewna ,że ten rząd już nie ma umiaru ,że pazerność na pieniądze przekracza wszelkie granice.Myślą ,że Polska jest ich własnością i że im wszystko wolno.Kiedyś przyjdzie za to zapłacić.Oby jak najszybciej.
  • ~księgowa
    (2019-08-06 12:00)
    Kuchciński, to bardzo oszczędny marszałek. Zamiast latać do USA i UE latał do Rzeszowa. Blisko i tanio. Miał sprawę do załatwienia w Paryżu, to leciał do Rzeszowa. Trzeba było załatwić coś w Londynie, leciał do Rzeszowa. Nic tylko chwalić za taki model pracy.
  • ~erbi
    (2019-08-06 11:51)
    Jeden lot Ekselęcji Kuchcińskiego kosztował tyle co tona ośmiorniczek...
  • ~DOJNA ZMIANA SP. ZOO
    (2019-08-06 11:51)
    B A N D A Z W Y R O D N I A L C Ó W ! ! !
  • ~Karmen
    (2019-08-06 10:55)
    MAKABRA . Każdy ogrodnik wie , że chwasty trzeba usuwać zdecydowanie razem z korzeniami.
  • ~zin
    (2019-08-06 10:37)
    panisko z ogrodnika sie zrobilo wladza uderzyla do lba No coz panisko nie bedzie sie znizal do lotow rejsowych i z jakas cholota lecial do Rzszowa
  • ~wyborcy
    (2019-08-06 09:34)
    Społeczeństwo domaga się publikacji lotów innych jak np.Tusk, Borusewicz i zwrotu przez nich kasy za to naciąganie podatników!!!
  • ~muniek
    (2019-08-06 09:18)
    Poczytajcie też o nowej ustawie naszej władzy - ustawa odbiera obywatelowi prawo interweniowania, jeśli w odległości ponad 100 m od jego działki sąsiad zdecyduje się postawić kurzą fermę na kilkaset tysięcy kurcząt, chiński zakład elektrolitów lub inną potencjalnie szkodliwą inwestycję. to tzw "lex inwestor"
  • ~kręciołek