Benedykt XVI podczas modlitwy Anioł Pański powiedział po polsku, że dziękuje za swą majową pielgrzymkę do naszego kraju. "Wspominam wędrówkę po śladach Sługi Bożego Jana Pawła II" - mówił papież.
Papież powiedział po polsku : "Dziękujemy Bogu za miniony rok i otrzymane dobro, a szczególnie za pielgrzymkę do Polski. Wspominam wędrówkę po śladach
Sługi Bożego Jana Pawła II i wasze świadectwo wiary. Dzisiaj w niedzielę Świętej Rodziny modlę się, aby wasze rodziny były godnym miejscem wychowania dzieci i młodzieży. Niech Bóg Wam
błogosławi".
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|