Dziennik Gazeta Prawana logo

Libijczycy zatrzymali załogę włoskiego holownika

20 marca 2011, 10:15
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Załoga włoskiego holownika, składająca się z 8 Włochów, 2 Indusów i Ukraińca, została zatrzymana w porcie w Trypolisie przez uzbrojonych mężczyzn - poinformowała w niedzielę włoska agencja Ansa.

Do wydarzenia doszło w sobotę po południu, gdy z pokładu schodzili libijscy pracownicy.

Załogę zatrzymało kilku uzbrojonych mężczyzn, z których jeden przedstawił się jako dowódca portu.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj