Liderowi włoskiej skrajnej lewicy SEL nie podoba się przyznanie przez prezydenta Rosji obywatelstwa tego kraju francuskiemu aktorowi Gerardowi Depardieu. Nichi (czyt. Niki) Vendola porównał Władimira Putina do diabła. Ucieczka francuskiego aktora przed fiskusem swego kraju nie wzbudziła współczucia u włoskiego polityka. Vendola nie ma litości dla bogaczy.
Uważam, że super bogaci powinni iść do diabła. Uważam, że Putin ma wygląd diabła - powiedział lider włoskiej skrajnej lewicy. Nichi Vendola jest równie krytyczny wobec włoskich polityków, gdy mówi na przykład o “klasowym okrucieństwie”, którego miał się dopuścić na ludziach pracy premier Mario Monti. Z listy jego partii "Lewica-ekologia-wolność" w lutowych wyborach do parlamentu wystartują robotnicy i bezrobotni.
Komentarze(7)
Pokaż:
tyle razy zrobili mie w konia jak jezdzilem do nich z towarem.
ale Putina nie lubie jeszcze bardziej,to jawiekszy mafiozi i najbogatszy Ruski, jego bogadztwo wynosi okolo 60 miliardow Euro.
tak mowi Niemiecki wywiad.
Bogaci moga iść do diabla - ale powinni zostawic komuchom swoja kasę.
Weźcie się do roboty śmierdzace komunistyczne lenie - a nie wyciagajcie łapy po cudze !