Prostytutka Patrizia D'Addario wyznała, że premier Włoch Silvio Berlusconi kilkakrotnie proponował jej, by wystartowała jako kandydatka do Parlamentu Europejskiego z ramienia włoskiej centroprawicy.
, bez politycznego doświadczenia, na stanowiska rządowe i partyjne. Była wśród nich m.in. była modelka Mara Carfagna, która została ministrem w jego rządzie, oraz dwie kandydatki w tego rocznych Eurowyborach: jena z nich była wcześniej gwiazdą włoskiej opery mydlanej, a druga telewizyjnego programu Big Brother.
"Uczestniczyłem kiedyś w obiedzie z udziałem dwudziestki młodych kobiet. " - powiedziała francuskiej gazecie Le Journal du Dimanche D'Addario.
Berlusconi miał powtórzyć ofertę również później w trakcie rozmowy w cztery oczy.
Seksualne apetyty i bliskie kontakty z młodymi prostytutkami doprowadziły już 73-letniego polityka do rozstania z żoną Veronica Lario.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|