Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

114 ciał przyleciało z Ukrainy. Kondukt karawanów po horyzont

24 lipca 2014, 20:55
Przy wyjeździe z lotniska, na trasie karawany żałobnej ponownie ustawili się ludzie, by oddać hołd ofiarom, choć było ich dużo mniej niż w środę. „Wydawało nam się dziwne być w tym mieście i nie przyjść tutaj, zwłaszcza że znaliśmy kogoś z samolotu” - powiedziała jedna z osób. W katastrofie na Ukrainie zginęło 193 Holendrów, w tym około 80 dzieci.
Przy wyjeździe z lotniska, na trasie karawany żałobnej ponownie ustawili się ludzie, by oddać hołd ofiarom, choć było ich dużo mniej niż w środę. „Wydawało nam się dziwne być w tym mieście i nie przyjść tutaj, zwłaszcza że znaliśmy kogoś z samolotu” - powiedziała jedna z osób. W katastrofie na Ukrainie zginęło 193 Holendrów, w tym około 80 dzieci. / PAP/EPA / REMKO DE WAAL
Do Holandii sprowadzono już 114 ciał ofiar katastrofy malezyjskiego samolotu. W czwartek po południu na lotnisku w Eindhoven wylądowały dwa samoloty wojskowe z kolejnymi 74 trumnami. To był już drugi taki transport. W zeszłotygodniowej tragedii na Ukrainie zginęło prawie 300 osób.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama