Komorowski wyszedł do ludzi. Niespodzianki podczas spaceru. Duda walczył o głosy w Krakowie

| Aktualizacja:

Andrzej Duda i Bronisław Komorowski stawiają na bezpośredni kontakt z wyborcami. Urzędujący prezydent w Warszawie, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie spotkali się z ludźmi na ulicach. Twitter żywo zareagował na przebieg spotkań. 

wróć do artykułu
  • ~O.N.
    (2015-05-12 15:29)
    JAKIE TO JEST SŁABE !!! żal.pl
  • ~Kajetan
    (2015-05-12 15:30)
    wczoraj kopiowanie Kukiza
    dziś kopiowanie Dudy
    co będzie jutro ???
  • ~POśmiewisko
    (2015-05-12 15:33)
    Małpuje Dudę, bo nic innego mu do głowy nie przychodzi!
  • ~Janek
    (2015-05-12 15:36)
    Ciekawy jestem czy Komorowski , podobnie jak Tusk, uprawia seks tantryczny z Peru.
  • ~StAAbrA
    (2015-05-12 15:38)
    Żyrandol na Andrzejki się wybrał - w maju .
    Coś mu się PO...

    Ale za to , po drodze , podziękował pasożytniczej Warszawce za mafijne poparcie.
    I przy okazji wziął lekcje u byłego sportowca , specjalisty od dalekich , pieszych podróży .
    Szczęśliwej drogi , już czas .
  • ~Przykro mi, ale...
    (2015-05-12 15:40)
    on nie umie postępować z ludźmi. Całkowity brak empatii, zniecierpliwienie, arogancja.
  • ~klos
    (2015-05-12 15:40)
    stary zramolaly cap- czekamy na miazge-debate. Brunek o 3 pietra nizej intelektem od Dudy
  • ~pl
    (2015-05-12 15:44)
    prrocze słowa Wyspiańskiego "Miałeś chamie złoty róg..."
  • ~arcyleming
    (2015-05-12 15:47)
    Żenujące. Panowie z WSI więcej kreatywności, bo BUL przerżnie te wybory naprawdę. To że On nie potrafi samodzielnie sklecić słowa po polsku to fakt, ale Wy po sowieckich szkołach? Do pracy Panowie.
  • ~Michał26
    (2015-05-12 15:52)
    Z niesmakiem oglądam te spontaniczne przechadzki
    Cóż ci zostało Bronisławie?
    PO proszalnym chodzić
    i to w kółko
  • ~Obywatele
    (2015-05-12 15:52)
    PO + PSL + Tusk + Komorowski + ich wyborcy = wrzod na ciele Polski.
  • ~Monty
    (2015-05-12 15:53)
    Jaki prezydent - taki spacer
  • ~Zadziora
    (2015-05-12 15:56)
    W poniedziałek A.Duda na spacerze. Częstował ludzi kawą z plecaka.We wtorek B.Komorowski na spacerze. Udzielał wielu porad prawnych.W środę A. Duda wyprowadzi psa na spacer i pies się zesra. W czwartek B.Komorowski wyprowadzi jelonka i go zastrzeli. Przebije A..Dudę i wygra wybory. I tego się boję. Ale żenada. Kolejne marnowanie państwowych pieniędzy.
  • ~zielon001
    (2015-05-12 15:59)
    Prezydenta jako osobę można nie lubić. Ale należy się szacunek. Chcecie punktować to merytorycznie wytykajcie błędy.
  • ~Jacek
    (2015-05-12 16:01)
    Pięć lat spał a teraz wyszedł do ludzi śmiechu warte burak zostanie burakiem -nieudacznik .
  • ~Gos od angola
    (2015-05-12 16:04)
    Największą siarą tego spaceru , i to na samym początku było gdy pan Bronek podchodzi do gostka przy stoliku i namawia do głosowania na niego , a ten ...po angielsku mu jedzie :) Noooo mina Bronka B E Z C E N A :))
  • ~1963
    (2015-05-12 16:05)
    Panie Komorowski, jesteś pan niekompetentny, uwikłany w szemrane interesy, bezczelny i na dodatek głupi. POzdrawiam.
  • ~św.NH
    (2015-05-12 16:06)
    Nie dajmy się sfałszować cipciom żyjącym za naszą kasę. Polska to my a nie PEŁO Moskwy i Berlina psy!
  • ~rok2015
    (2015-05-12 16:09)
    widzieliscie ten POspiech tak jak by mial sie POj szczac nie wuiadomo gdzie tak pedzli ,pewnie PO tej kawce a moze PO herbatce takiego szpunktu dostal ze tak walil do swojej rezydencji
  • ~rok2015