W ocenie Stefana Niesiołowskiego, obietnice Andrzeja Dudy są "gołosłowne i puste". Polityk PO mówił, że Bronisław Komorowski nie przegrał z powodu negatywnej oceny rządów PO-PSL.

Reklama

Stefan Niesiołowski nie chce również, by w Platformie doszło do powyborczych rozliczeń. Będę robił wszystko, by do tego nie doszło, bo wróg jest na zewnątrz, wróg to jest PiS, to jest zagrożenie dla Polski, demolowanie państwa polskiego - ocenił polityk PO.

Zdaniem Stefana Niesiołowskiego, Platforma Obywatelska przegrała tylko bitwę, a wciąż trwa wojna o Polskę wolną i demokratyczną. Gość radiowej Jedynki mówił, że teraz partia Ewy Kopacz musi poważnie pracować przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi.

To jest oczywiście groźny sygnał, to jest sygnał bardzo niedobry, bo to jest sygnał, że populizm, kłamstwo, demagogia wzrosły w siłę i trzeba z tym walczyć - mówił poseł PO.

W ocenie Stefana Niesiołowskiego, jedną z przyczyn porażki Bronisława Komorowskiego w walce o reelekcję była "niesłychana agresja", jaką - według posła PO - prezydent napotykał w czasie kampanii.

ZOBACZ TAKŻE: Artyści i sportowcy popierający Komorowskiego nie kryją żalu>>>