Dziennik Gazeta Prawana logo

Pijany ratownik medyczny ukradł karetkę

23 kwietnia 2009, 08:53
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Dzisiejszej nocy w okolicach Radomia miał miejsce nietypowy pościg. Policjanci ścigali karetkę pogotowia jadącą na sygnale. Pojazd został skradziony przez ratownika medycznego.

Karetka została ukradziona z bazy na ulicy Wernera w Radomiu. 25-letni ratownik medyczny ruszył w kierunku Warszawy, dojechał do Gózdu i zawrócił. Policja zatrzymała go we Wsoli.

>>>Pijany kierowca karetki wiózł pacjentów

Jak się okazało, - miał wydany sądownie zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz znów stanie przed sądem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj