Dziennik Gazeta Prawana logo

Pociski na stacji metra. Saperzy weszli do akcji

16 lipca 2011, 20:31
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Pociski na stacji metra. Saperzy weszli do akcji
Shutterstock
Pięć pocisków artyleryjskich znaleziono w sobotę w Warszawie podczas prac przy budowie stacji metra Stadion - poinformowała komisarz Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Budowa będzie zamknięta do czasu usunięcia pocisków.

"Pięć pocisków artyleryjskich, w tym jeden bez zapalnika, z II wojny światowej znaleziono na budowie stacji metra Stadion przy ulicy Zamoyskiego 4 w Warszawie" - powiedziała Kędzierzawska.

Wyjaśniła, że policja zabezpieczyła teren, a saperzy zajmują się wywożeniem pocisków w bezpieczne miejsce. "Prace na budowie będą mogły być kontynuowane, jak tylko pociski zostaną wywiezione" - dodała.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj