"Gazeta Wrocławska" napisała, że w końcu zeszłego tygodnia Waśniewscy byli widziani na zamku w Książu koło Wałbrzycha. Dziennik, powołując się na internautów piszących na forach, zasugerował, że rodzice tragicznie zmarłej małej Madzi z Sosnowca mieszkają w Jedlinie Zdrój.

Reklama

Potwierdzają to wpisy na forum gazeta.pl poświęconym Wałbrzychowi. Tam internauci wymieniają się informacjami, gdzie i kiedy widzieli Waśniewskich. Można przeczytać między innymi, że robili zakupy w miejscowej Biedronce oraz, że mieszkają w jednym z pensjonatów.

Jak pisze internauta o nicku noname, ekspedientka ze sklepu w Jedlinie Zdroju opowiadała mu, że Waśniewskich przywiózł na Dolny Śląsk Krzysztof Rutkowski.

Z kolei "Fakt" pisał w weekend, że para dobrze się czuje w Górach Sowich. Bulwarówka opisywała zmiany w wyglądzie rodziców małej Madzi. Według gazety, Bartłomiej zafarbował włosy już drugi raz w ciągu tygodnia. Tym razem na ciemno. "Fakt" nie przeoczył również zmian w wizerunku Katarzyny Waśniewskiej, która skróciła i przefarbowała włosy na wiśniowo.

Rutkowski informując wcześniej o przeprowadzce rodziców małej Madzi, mówił że wyjeżdżają około 250 kilometrów od Sosnowca.

Katarzyna Waśniewska została wypuszczona z aresztu w połowie lutego. Ma postawiony zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci swojej córeczki.