Krzysztof Rybka - bo o nim mowa - ma 33 lata, zasiada we władzach kilku spółek należących do Marka Falenty.

Reklama

Według informacji ABW, wczoraj i dziś trwały rewizje w mieszkaniu i miejscach pracy zatrzymanego - poszukiwane są pliki z nagraniami członków rządu i dowody na związki Krzysztofa Rybki z aferą - pisze wyborcza.pl.

Krzysztof Rybka - podobnie jak jego szwagier - nie usłyszał żadnych zarzutów. Jego pierwsze przesłuchanie planowane jest na dzisiaj.

Zarząd spółki Hawe podkreśla, że zatrzymanie nie ma związku z działalnością w spółkach grupy kapitałowej.

Reklama

Zarząd informuje, że zgodnie z jego wiedzą, zatrzymanie wiceprezesa zarządu nie ma związku z jego działalnością w spółkach z grupy kapitałowej Hawe oraz pełnionymi przez niego funkcjami w organach tych spółek. Ww. zdarzenie nie ma wpływu na zarządzanie i działalność operacyjną spółek GK Hawe. Zarząd spółki zachowuje prawo do reprezentowania spółki w pełnym zakresie - dodano w komunikacie spółki.

Krzysztof Rybka - podobnie jak jego szwagier - nie usłyszał żadnych zarzutów. Jego pierwsze przesłuchanie odbędzie się dzisiaj Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raport-podsluchy-tasmy-wprost/fakty/news-afera-podsluchowa-drugim-z-zatrzymanych-jest-szwagier-falent,nId,1448087#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

CZYTAJ WIĘCEJ: Biznesmen Marek Falenta rozgrywającym w aferze podsłuchowej? Został zatrzymany>>>

ZOBACZ TAKŻE: Nawet 80 nielegalnych nagrań? A w tle Rosjanie, mafia węglowa...>>>