Dziennik Gazeta Prawana logo

Tragedia na drodze

7 września 2008, 23:51
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych w czołowym zderzeniu bmw z oplem astrą, do którego doszło wieczorem w Kolbarku koło Olkusza w Małopolsce. Auta zderzyły się na lokalnej drodze.

Sześć osób trafiło do szpitala w Olkuszu, w tym dwie w stanie ciężkim, ale niezagrażającym ich życiu. Pozostałe osoby odniosły lżejsze obrażenia". Śmiertelna ofiara wypadku to 26-letni kierowca opla. Obydwa pojazdy są z powiatu olkuskiego.

Do wypadku doszło na lokalnej drodze. Według świadka, kierowca bmw wyprzedził samochód jadący w tym samym kierunku, powrócił na swój pas, po czym utracił panowanie nad pojazdem i ponownie zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w opla.

Świadkiem wypadku był kierowca wyprzedzanego przez bmw samochodu.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj