Wielkanoc wypada w tym roku 31 marca. Czy pogoda będzie wiosenna? Serwis fanipogody.pl wskazał, że w sobotę 30 marca w kraju temperatura ma być dość wysoka.

Reklama

Termometry na zachodzie mogą pokazywać nawet do 20 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie na północnym wschodzie - tam do 15 stopni Celsjusza. Na tym jednak nie koniec dobrych wieści.

Wybuch ciepła na Wielkanoc? Pogoda długoterminowa daje nadzieję

Jak czytamy w serwisie fanipogody.pl jeszcze cieplej ma być w Niedzielę Wielkanocną, czyli 31 marca. Wtedy na termometrach powyżej 20 stopni Celsjusza.

Co więcej, w tych dniach na niebie mnóstwo słońca.Pogoda w Wielkanoc ma być nie tylko ciepła, ale i słoneczna. Meteorolodzy nie wskazują także, aby w tych dniach miały się pojawić opady.

Pogoda w poniedziałek. "Napłynie chłodne powietrze arktyczne"

Reklama

Tak dobra pogoda, jak ta zapowiadana na Wielkanoc, nie wystąpi jednak w najbliższych dniach. Jak podał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w poniedziałek "napłynie chłodne powietrze pochodzenia arktycznego".

W poniedziałek duże zachmurzenie w Polsce, ale z większymi przejaśnieniami. W niektórych regionach mogą pojawić się opady śniegu lub śniegu z deszczem. Na termometrach od 0 stopni Celsjusza na południowym wschodzie do 5 stopni Celsjusza na zachodzie.