Gazeta Wrocławska jako pierwsza poinformowała o działaniach służb przy ulicy Gajowickiej.
Dziennikarze lokalnego portalu rozmawiali z osobami obecnymi na miejscu zdarzenia. Z ich relacji wynika, że w jednym z mieszkań miało dojść do ataku na kobietę. "Ofiara miała mieć liczne rany kłute. Kobieta, szukając ratunku, dotarła do windy" - czytamy w tekście.
Jak powiedziała reporterom Gazety Wrocławskiej aspirant Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, "zgłoszenie dotyczyło zdarzenia o charakterze kryminalnym przy ulicy Gajowickiej 84". - Z uwagi na wczesny postęp dochodzenia nie możemy udostępnić dalszych szczegółów - przekazała policjantka.
Redaktorka portalu Dziennik.pl. Kilka lat spędziła w tvn24.pl, wcześniej współpracowała między innymi z Newsweekiem i Galą. Kocha koty, fantastykę i - jak na rodowitą Wielkopolankę przystało - pyry w każdej postaci. W wolnych chwilach spaceruje po lesie, zaczytuje się w mitologii słowiańskiej i rozpieszcza swoje dwie kocie podopieczne - Chrupkę i Melisę.