"W Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile wydano blisko 100 tysięcy złotych na dodatkową 'łazienkę' w gabinecie dyrektora. Jest zakamuflowana i ma strefę relaksu. A ta zwykła jest od zawsze 5 metrów obok (tyle że trzeba wyjść na korytarz). Ktoś ma pomysł, po co byłemu dyrektorowi takie luksusy?" - czytamy na portalu X (dawniej Twitter) pod nagraniem, jakie zamieściła w poście Paulina Hennig-Kloska.

Reklama

Podczas zarejestrowanego na materiale spaceru widać, że wejście do łazienki jest ukryte za trzema flagami - Lasów Państwowych, Polski i Unii Europejskiej. Drzwi skutecznie wtapiają się w ścianę, a po ich otwarciu w oczy rzuca się grafitowa kanapa. W łazience znajduje się także przestronna kabina prysznicowa.

Audyt w Lasach Państwowych

Obecnie w Lasach Państwowych trwa audyt. Jak już pisaliśmy, rozpoczął się razem ze zmianą kierownictwa i jego efektem jest kolejne już zawiadomienie złożone do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa - tym razem przez siedem osób. "Jedyna droga do uzdrowienia sytuacji w Lasach Państwowych wiedzie przez samooczyszczenie" - przyznał Witold Koss, Dyrektor Generalny LP.

Jednym z tematów, które wzięli pod lupę audytorzy jest program wykonania i ustawienia 2000 billboardów na terenach leśnych. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.