Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wybuch gazu w Bydgoszczy. Strażacy uratowali jedną osobę przysypaną gruzem

4 lutego 2018, 16:51
"Najbardziej prawdopodobny jest wybuch gazu w budynku przy ul. Łowickiej (nieopodal Fordońskiej) w okolicy IKEI. Jeden budynek uległ zawaleniu. W sąsiednim budynku ściana runęła do środka i wyrządziła sporo szkód. Z okolicznych budynków powypadały szyby" - powiedziała PAP kpt. Aleksandra Starowicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.
"Najbardziej prawdopodobny jest wybuch gazu w budynku przy ul. Łowickiej (nieopodal Fordońskiej) w okolicy IKEI. Jeden budynek uległ zawaleniu. W sąsiednim budynku ściana runęła do środka i wyrządziła sporo szkód. Z okolicznych budynków powypadały szyby" - powiedziała PAP kpt. Aleksandra Starowicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. / PAP / Tytus mijewski
Strażakom udało się wydobyć przysypaną gruzem osobę po wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w Bydgoszczy. Trwa przeszukiwanie dwóch zniszczonych domów, by wykluczyć obecność innych poszkodowanych pod zawalonymi ścianami.
Reklama
Reklama
Tematy:
pożar strażacy Bydgoszcz wybuch gazu
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Radek pomorze
  2018-02-04 21:23
  Ile za merca businke i lawete?
  0
  zgłoś
 • Pejcz na PiSich gamoni
  2018-02-04 17:12
  Oto do czego prowadzą rządy prezesiny i PiS dzielcy! co krok to jakaś tragedia!
  2
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama