IPN opublikował opinię w sprawie teczki TW "Bolek". "Materiał porównawczy pochodził od 11 osób"

Materiał porównawczy do badania grafologicznego dokumentów z teczki TW "Bolka" pochodził od 11 osób, w tym Lecha Wałęsy - wynika z opinii Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Sehna w Krakowie, opublikowanej w środę przez IPN.

wróć do artykułu
  • ~ Ja(bis)
    (2018-01-10 17:20)
    Obciążyć kapusia TW Bolka kosztami !!! Dosyć tej zabawy w kotka i myszkę!!!
  • ~banał
    (2018-01-10 17:27)
    mdli mnie już od tematu ... bolek , zabierzcie mu zabawki z piaskownicy
  • ~SIARA
    (2018-01-10 18:24)
    TW.Bolek i obronca TOWARZYSZ Widakowski i WSZYSKO JASNE
  • ~viki
    (2018-01-10 19:06)
    Bolek tego nie podpisywał tylko jego długopis/pióro. On tylko je prowadził.
  • ~WSI 24
    (2018-01-10 20:39)
    WAŁĘSA CZERWONA MĘDA !!!!!!!!!!!!!
  • ~Yy
    (2018-01-10 20:58)
    W Polsce teraz sa bohatery kturzy nie maja pojecia o stanie wojenym a teraz pisza glupoty
  • ~*****
    (2018-01-10 21:09)
    wałesa chciał aby to sprawdzili dowolni grafolodzy zagranica IPN sie nie zgodził
  • ~Co autorzy tej 'opinii' chcieli nam powiedzieć?
    (2018-01-11 06:35)
    Ano - jak zawsze - chcieli nam tylko powiedzieć, że mają nas za skończonych dur ni ów!!! - I w pewny sensie mieli rację - bo normalny naród polski dawno rozniósłby taki instytut i takich prokuratorów na lancach - albo chociażby kopniakami rozwaliłby ich w pył!
  • ~Stanowczo doradzam, żebyście sobie obejrzeli
    (2018-01-11 06:39)
    na YouTube film (tragifarsa) Juliusza Machulskiego "Południk 19"!
  • ~****
    (2018-01-15 20:30)
    100% Bolek On już sobie sam w mówił że jest niewinny w tej rodzinie wszyscy tak mają
  • ~www
    (2018-01-16 17:08)
    A ja wierze Walesie. A nawet jesli podpisal - pozostanie bohaterem. i zadne przepisywanie historii przez Kaczke tego nie zmieni
  • ~tj
    (2018-01-17 08:42)
    i mamy sedno sprawy: opluć, pomówić, zniszczyć człowieka. To znane metody ubeckie. konstytucja mówi- to winę się udowadnia, nie niewinność. Wiec jakim prawem główne łby polityki rzucają oskarżenie którego nie idzie udowodnić? PO co? ano własnie by łby piszące poniżej miały o czym gadać, pluć, szkalować, a nie zajmować się istotą wydarzeń. A nie widzicie analogi do Smoleńska? Kolejny serial udowadniania niemożliwego, a koszt miliony +wstyd na cały świat. A gdyby to Was tak opluto? fajnie?
  • ~CYRK RONKALI
    (2018-01-17 12:00)
    A JAK OBROOBIC WALESE PRZED JEGO WLASNYMI SLOWAMI, kiedy to WIELOKROTNIE PRZYZNAWAL SIE DO AGENTURALNEJ WSPOLPRACY???? ...kogo ta men*a chce dzis do czegokolwiek przekonac???
  • ~Bingo
    (2018-01-17 22:44)
    No I co teraz. Jak zmieni sie życie Polaków po tej ekspertyzie?
  • ~Anna
    (2018-01-21 12:22)
    Ale kim są Józef Burak, Józef Dąbek, Edward Graczyk, Kazimierz Kaziszyn, Ryszard Łubiński, Henryk Rabczyński, Zenon Ratkiewicz, Janusz Stachowiak, Tadeusz Szczygieł i Czesław Wojtalik? Co ma nam powiedzieć ta informacja?
  • ~BFU
    (2018-01-22 11:13)
    To dlaczego PIS nie godzi się na wariograf ?
  • ~Dzinia
    (2018-01-23 16:54)
    Jeśli są papiery na kogoś innego,to oczywiście fałszywki. Na Lecha Wałęsę to oryginały,tak? Rząd i IPN chcę zmienić historie. To sie nie uda. Kaczynscy nigdy nie beda bohaterami naszej historii. Oglupialy narod!
  • ~Rtęci
    (2018-01-24 07:16)
    Zamknąć kapusia i będzie spokój i czarna kawa i Suchary 15 h roboty codziennie
  • ~Obywatel
    (2018-01-25 21:36)
    Pisowski IPN wydał ekspertyzę żałosne
  • ~jadwiga
    (2018-01-27 21:14)
    Jak wam nie wstyd niszczyć człowieka, który w tamtych czasach stanął na czele strajku? Większość z was nie mają pojęcia jak było w Polsce w latach. 60 i 70 tych ! Taki wstyd na cały świat , że jesteście tacy okrutni. Gdyby Wałęsa nie dostał Nobla nie wiadomo co by z nim było bo był chroniony !

Może zainteresować Cię też:

  • Książę Adam Karol Czartoryski z córką Tamarą i żoną Josette Calil

    "Mój ojciec nienawidzi Polski i Polaków". Tamara Czartoryska zdradza szokujące kulisy transakcji Fundacji ze skarbem państwa

  • Jarosław Kaczyński (z telefonem)

    "Rz": Prezes PiS Jarosław Kaczyński wziął 30 tys. zł odprawy. Opozycja: Powinien przekazać na Caritas

  • Kornel Morawiecki

    K. Morawiecki: Tusk szkodzi Polsce i Europie. Nie jest ambasadorem kraju, ale jednej partii

Zobacz więcej