Po stronie szefa "Faktów TVN" stanął między innymi redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski. - Oskarżony o molestowanie dmuchanej lalki? Strasznie zmolestowane zwłoki lalki na zdjęciu! Przepraszam, jaki jest zarzut?????????

Z publikacji "Wprost" kpi również Jarosław Kuźniar.

Pozostałe komentarze utrzymują się podobnym tonie:

Najnowsza publikacja tygodnika "Wprost" to obszerny materiał o imprezie, w której - według "Wprost" - miał uczestniczyć Kamil Durczok, szef Faktów TVN. Pojawia się w niej tajemniczy biały proszek, pornografia i zoofilia... CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Powiem to jedno zdanie, w wolnym, prywatnym czasie odwiedziłem mieszkanie jednej z moich znajomych ze środowiska medialnego. To, co tam zrobiłem, to jest absolutnie moja prywatna sprawa - powiedział dziennikarz.  

Durczok nie wie, czy tajemniczy biały proszek opisany w artykule, to narkotyki.

CZYTAJ TAKŻE: TVN reaguje na aferę z molestowaniem w pracy. Stacja powołuje specjalną komisję>>>

Dziś myślę o tym, jak przeżyć do jutra. Pracuję w mediach od 25 lat, widziałem wszystko albo prawie wszystko. Jestem zdemolowanym psychicznie facetem, który trzyma się dzięki temu, że żona, z którą się rozstałem, jest dla mnie oparciem - wyznał dziennikarz na zakończenie rozmowy z TOK FM i dodał, że bardzo chciałby jeszcze poprowadzić "Fakty".