Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości:

1. Kosma ZŁOTOWSKI

2. Andrzej ZYBERTOWICZ

3. Marzenna DRAB

4. Adam BANASZAK

5. Wojciech Jan KOWALSKI

6. Małgorzata STOLECKA

7. Robert SZAFRAŃSKI

8. Beata ADAMOWICZ

9. Jacek ZAJĄKAŁA

10. Joanna BOROWIAK

Kandydaci Platformy Obywatelskiej:

1. Jan Vincent ROSTOWSKI

2. Otylia JĘDRZEJCZAK

3. Tadeusz ZWIEFKA

4. Anna JANOSZ

5. Sławomir KOPYŚĆ

6. Elżbieta PINIEWSKA

7. Zbigniew PAWŁOWICZ

8. Józef ELIASZ

9. Dariusz KRAKOWIAK

10. Alicja WITOWSKA-ARASZKIEWICZ

Kandydaci Polski Razem Jarosław Gowin:

1. Maciej MARZEC

2. Iwona MICHAŁEK

3. Krzysztof KOZŁOWSKI

4. Wojciech PROKOPOWICZ 

5. Jacek NALASKOWSKI

6. Katarzyna BŁĄDEK-MIKOŁAJCZYK

7. Joanna SOPEL-SZAMOCKA

8. Dariusz LASKOWSKI

9. Ewa POGONOWSKA-SZADKOWSKA

10. Andrzej WALKOWIAK

Kandydaci Sojuszu Lewicy Demokratycznej:

1. Janusz ZEMKE

2. Elżbieta KRZYŻANOWSKA

3. Urszula POLAK

4. Krzysztof GRZĄDZIEL

5. Urszula IWICKA

6. Łukasz KOWAROWSKI

7. Danuta BRZOSKOWSKA

8. Jan WADOŃ

9. Beata GAIK-MAZUREK

10. Maciej MAKOWSKI

Kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego:

1. Eugeniusz KŁOPOTEK

2. Ewa MES

3. Krzysztof BARANOWSKI

4. Piotr PETRYKOWSKI

5. Edyta ZAKRZEWSKA

6. Ewa KIERZKOWSKA

7. Andrzej OWCZARZ

8. Magdalena WICHROWSKA

9. Dariusz KURZAWA

10. Zbigniew SOSNOWSKI

Kandydaci Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro:

1. Ireneusz STACHOWIAK

2. Stefan ŁUCZAK

3. Mariusz KAŁUŻNY

4. Kataryna KACZMAREK-SŁAWIŃSKA

5. Bogdan ŁABĘDZKI

6. Agnieszka MATCZAK

7. Natalia KOTLEWSKA

8. Ewa RUTKOWSKA

9. Wiesław KUCZMARSKI

10. Sławomir CIECIERSKI

Kandydaci Europy Plus Twojego Ruchu:

1. Kazimiera SZCZUKA

2. Łukasz KRUPA

3. Hanna STRAUSS

4. Mirosław KRÓLEWICZ

5. Joanna BOROWSKA

6. Jacek KWAŚNIEWSKI

7. Natalia FALKOWSKA–WIERCZEWSKA

8. Jarosław WOJTAS

9. Ewa CIEŚLAKOWSKA

10. Maciej WYDRZYŃSKI

Kandydaci Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke:

1. Jacek KOSTRZEWA

2. Arkadiusz OSIŃSKI

3. Marta NOWICKA

4. Kamil CIĘGOTURA

5. Marlena RYBACKA

6. Dariusz WIECZOREK

7. Magdalena WYSIŃSKA

8. Monika DOROSIŃSKA

9. Łukasz BRONOWSKI

10. Tomasz KRAWCZYSZYN