MSZ wzywa Putina do zakończenia okupacji Krymu. "Polska nie uznaje tzw. aneksji Półwyspu"

MSZ w związku z trzecią rocznicą aneksji Krymu wezwało Rosję do zakończenia okupacji Półwyspu. To niezbędny element pokojowego uregulowania konfliktu rosyjsko-ukraińskiego, do tego czasu opowiadamy się za utrzymaniem sankcji - podał resort w oświadczeniu.

wróć do artykułu
  • ~wolny lwow zawsze polski
    (2017-03-19 18:56)
    fake news ? nie ma takiego oswiadczenia na stronie MSZ -rzad Polski nie ingeruje w sprawy wewnetrzene innych krajow, bo nie ma w tym zadnego polskiego interesu.
  • ~slowianka
    (2017-03-19 18:14)
    MSZ informuje a to ciekawe .....po nazwisku kto i co bo uwazam , ze to jakas prowokacja resortowe.
  • ~Alyarmyk
    (2017-03-19 20:44)
    Krym byl Rosyjski i jest Rosyjski, a MSZ to se moze wzywac....a Polska to se moze zrobic kupe.
  • ~Rusofob na odpoczynku
    (2017-03-19 19:25)
    Byłem na Krymie we wrześniu. Na razie nie wiele tam turystów z Polski , ale którzych spotkałem sa bardzo zadowoleni że Krym rosyjski. Polacy ! Serdecznie zapraszam do naszego Kryma, nie będziecie załować !
  • ~Jajacek
    (2017-03-19 18:04)
    97% obywateli Krymu chce należeć do Rosji. A ja chcę, żeby PiS oddał nam wolną POLSKĘ.
  • ~PiSowski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-03-19 18:18)
    buhaha... PiS dziaki! na wasze chciejstwo ruskie leją ciepłym moczem...
  • ~globus
    (2017-03-19 18:31)
    hehehe
  • ~co ruskie - won do Rosji !
    (2017-03-19 19:10)
    No i dobrze. Ale trzeba powiedzieć prawdę - najciemniej pod latarnią na Żoliborzu. Co ruskie, won do Rosji ! W pierwszej kolejności wolscy geniusze wojny z ich genialnymi /niewidzialnymi/ helikopterami i innym uzbrojeniem, za to z widocznymi dymisjami generałów, pułkowników - w ilości porównywalnej z czystkami Stalina w Armii Czerwonej przed II WŚ. Czystki przyczyniły się do sukcesów Adolfa na froncie wschodnim.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-19 19:28)
    A Ja pytam KIEDY Rząd za żąda zwrotu od Ukrow : Lwowa ,Podole ,Wołyń,a od Litwy Wilno,nie wspomnę o Polskiej Białorusi. Dlaczego Władze Polskie widzą źdźbło w oku Rosjan ,a nie widzą belki u Innych?
  • ~Jula
    (2017-03-19 20:21)
    Myślę pan prezydent Putin wpadł w rozpacz .Myślę że San Eskobar jest na celwniku.Jak to dobrze że w MSZ mamy do czynienia z rozumkiem ja u koliberka?
  • ~slonzak
    (2017-03-19 20:54)
    czy ruskie MSZ wezwie Waszczykowskiego do zakonczenia okupacji tzw.Ziem zachodnich, gdzie nawet nie bylo referendum, czy chca byc polskie ? dlaczego kosciol nie zwraca zagrabionego niemcom majatku na zachodzie ?
  • ~MIR
    (2017-03-20 12:03)
    A czy inne państwa też wydały takie oświadczenia? Jeśli nie to ta nadgorliwość w stosunku do Ukrainy wyjdzie nam bokiem.
  • ~Wojtek
    (2017-03-20 06:34)
    Nasza armia to potęga/ Dojdzie tam, gdzie wzrok nie sięga/ Na jej czele Antoś - zuch/ Na werbelku buch, buch, buch/ A Pawłowicz z tłuczkiem w dłoni/ Kto na drodze - to pogoni/ Szydło szydłem operuje/ Przeciwnika w d..ę kłuje/ Kaczor Jaruś tłuczkiem macha/ Pewnie Putin już ma stracha/ Z taką armią - daj nam Boże/ Dojdziem aż nad Czarne Morze/ Potem dalej, tak jak w dym/ Odbierzemy Ruskim Krym/ Ukraińcy, naród szczery/ Wzniosą tam pomnik Bandery/
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-03-20 09:00)
    A kiedy MSZ zwroci sie o oddanie polskiej ziemi za Bogiem.
  • ~pyk
    (2017-04-23 13:50)
    Polska to sobie może ,pobożne zyczenie.
  • ~Spostrzegawcza
    (2017-04-23 18:44)
    Rosja jest pod wrażeniem!

Może zainteresować Cię też: