Porady prawne są udzielane jednorazowo, w szczególnym dniu Finału SZLACHETNEJ PACZKI - 13 grudnia. Prawnicy spotkają się z rodzinami w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach i poświęcą im ok. 30 min – 1 h. Pomoc taką organizujemy w 25 rejonach w całej Polsce, głównie w miastach wojewódzkich. Nadal trwa rekrutacja! Szukamy adwokatów i radców prawnych.

Wolne miejsca dla adwokatów są jeszcze w:

·         Katowicach

·         Częstochowie

·         Gorzowie Wielkopolskim

·         Lublinie

·         Opolu

Wolne miejsca dla radców prawnych:

·         Szczecinie

·         Częstochowie

WIOSNA Prawników i Dziennika Gazety Prawnej to ogólnopolski projekt pro bono pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Organizatorami akcji są: Stowarzyszenie WIOSNA, Dziennik Gazeta Prawna, Naczelna Rada Adwokacka oraz Krajowa Izba Radców Prawnych.

Projekt angażuje prawników (adwokatów i radców prawnych) w pomoc prawną rodzinom SZLACHETNEJ PACZKI. Od 14 lat SZLACHETNA PACZKA pomaga ludziom w trudnej sytuacji życiowej. Spotkanie z wolontariuszami i dedykowana pomoc materialna przygotowana przez Darczyńców, daje im impuls do zmiany swojego życia. W tym roku, dzięki WIOŚNIE Prawników i Dziennika Gazety Prawnej, damy potrzebującym kolejny impuls – wsparcie w postaci porad prawnych

Zapraszamy do rejestracji przez formularz na stronie:

DOŁĄCZ DO WIOSNY PRAWNIKÓW I DZIENNIKA GAZETY PRAWNEJ

Więcej szczegółów dotyczących udziału w projekcie dostaną Państwo mailowo, po zarejestrowaniu się.

Odwiedź naszą stronę: www. prawnicy.wiosna.org.pl