Kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego:

1. Jolanta FEDAK

2. Jarosław RZEPA

3. Dorota KORCZYŃSKA

4. Maciej SZYKUŁA

5. Jan KRAWCZUK

6. Czesław FIEDOROWICZ

7. Tomasz KULINICZ

8. Agnieszka ODACHOWSKA

9. Barbara KUCHARSKA

10. Ryszard MIĆKO

Kandydaci Platformy Obywatelskiej:

1. Dariusz ROSATI

2. Bożenna BUKIEWICZ

3. Tomasz GRODZKI

4. Halina KUNICKA

5. Andrzej JAKUBOWSKI

6. Krzysztof MACHALICA

7. Zofia ŁAWRYNOWICZ

8. Mirosław MARCINKIEWICZ

9. Artur ŁĄCKI

10. Magdalena KOCHAN

Kandydaci Sojuszu Lewicy Demokratycznej:

1. Bogusław LIBERADZKI

2. Stanisław WZIĄTEK

3. Julia HOLAK

4. Tomasz WONTOR

5. Dorota CHAŁAT

6. Edward FEDKO

7. Urszula PRZYWARA

8. Izabela KUMUR-PILARCZYK

9. Jerzy KOTLĘGA

10. Kazimierz PAŃTAK

Kandydaci Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro:

1. Robert STANKIEWICZ

2. Wacław KLUKOWSKI

3. Jacek KAWKA

4. Krzysztof PIETRAS

5. Marcin MILEWSKI

6. Marzena ŁUCZAK

7. Dorota PALUCH

8. Alicja GÖK

9. Maria ŻAWORONEK

10. Michał GAWĘCKI

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości:

1. Marek GRÓBARCZYK

2. Czesław HOC

3. Elżbieta RAFALSKA 

4. Jerzy MATERNA

5. Marzanna ROBAK

6. Halina SZYMAŃSKA

7. Ireneusz ROGOWSKI

8. Halina PODŁUCKA-KREŃ

9. Bożena RONOWICZ

10. Artur SZAŁABAWKA

Kandydaci Europy Plus Twojego Ruchu:

1. Paweł PISKORSKI

2. Małgorzata PROKOP-PACZKOWSKA

3. Jacek BACHALSKI

4. Dorota MARKIEWICZ

5. Wiktor SZOSTAŁO

6. Kinga WOJTCZAK

7. Zbigniew SZURA

8. Jolanta NIEBYLSKA

9. Wojciech KRYSZTOFIAK

10. Magdalena KASZNIA

Kandydaci Polski Razem Jarosława Gowina:

1. Marek ZAGÓRSKI

2. Włodzimierz ŁYCZYWEK

3. Justyna BORZYM

4. Tomasz DOBIES

5. Marcin SYCHOWSKI

6. Ewa CHMIELEWSKA

7. Magdalena LIPIEC

8. Janusz SOBIEPAN

9. Małgorzata GRUCA

10. Mirosław ZELISKO

Kandydaci Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke:

1. Stefan OLESZCZUK

2. Marta BEJNAR-BEJNAROWICZ

3. Joanna JONCZEK

4. Przemysław BIELEWICZ

5. Andrzej BIAŁOKOZ

6. Przemysław RATAJCZAK

7. Wiloetta BAWOLSKA

8. Mateusz PUCEK

9. Korynna KORWIN-MIKKE

10. Jan GŁADKOW