Okręg wyborczy nr 1 - powiaty bolesławiecki, lubański, lwówecki, zgorzelecki:

Rafał Ślusarz (PiS) - 34 858

Jan Michalski (PO) - 31 248

Andrzej Adamczuk (Zjednoczona Lewica) – 15 737

Anetta Stemler (KW Nowego Odrodzenia Polski) – 6 378

Jerzy Dulnik (PSL) – 6177

 

Okręg wyborczy nr 2 obejmując powiaty: jaworski jeleniogórski, kamiennogórski, złotoryjski oraz miasto Jelenia Góra:

Krzysztof Mróz (PiS) - 31 790

Hubert Papaj (PO) - 26 009

Jerzy Pokój (niezależny) - 16 828

Andrzej Dobrowolski (Zjednoczona Lewica) – 14 256

Zbigniew Skowron (PSL) – 7323

Kazimierz Klimek (KWW Obywatele do Parlamentu) – 6063

 

Okręg wyborczy nr 3 - miasto Legnica, powiaty: głogowski, legnicki, lubiński, polkowicki:

Dorota Czudowska (PiS) - 68 447

Piotr Borys (PO) - 54 640

Ireneusz Pasis (KWW JOW Bezpartyjni) - 34 364

 

Okręg wyborczy nr 4 - powiaty: wałbrzyski i świdnicki:

Wiesław Kilian (PO) - 36 383

Jerzy Langer (PiS) - 33 231

Jerzy Franckiewicz (Nowoczesna) - 18 019

Henryk Rataj (Zjednoczona Lewica) - 12 786

Aleksander Acedański (KORWiN) - 10 475

Mariusz Grzegorczyk (PSL) - 4 635

Zdzisław Natanek (niezależny) - 3 389

 

Okręg wyborczy nr 5 - powiaty: kłodzki, dzierżoniowski i ząbkowicki:

Aleksander Szwed (PiS) - 39 803

Stanisław Jurcewicz (PO) - 38 327

Andrzej Hordyj (KWW JOW Bezpartyjni) - 15 238

Anita Zabiegała (Zjednoczona Lewica) - 13 994

Lubomir Danielczyk (PSL) - 8 214

 

Okręg wyborczy nr 6 - powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski:

Jarosław Duda (PO) - 83 369

Paweł Hreniak (PiS) - 79 112

Dariusz Stasiak (JOW Bezpartyjni) - 34 430

Jerzy Fitek (Zjednoczona Lewica) - 26 582

 

Okręg wyborczy nr 7 - południowy Wrocław:

Barbara Zdrojewska (PO) - 63 110

Krzysztof Grzelczyk (PiS) - 44 817

Radosław Mołoń (Zjednoczona Lewica) - 18 809

Zbigniew Jarząbek (Kongres Nowej Prawicy) - 14 492

 

Okręg wyborczy nr 8 - północna część Wrocławia:

Jarosław Obremski (niezależny) - 89 699

Józef Pinior (PO) - 58 431

 

Okręg wyborczy nr 9 – miasto Bydgoszcz oraz powiaty bydgoski, świecki i tucholski: Andrzej Kobiak (PO) - 102 191

Marek Gralik (PiS) - 78 617

Cyprian Sajna (KORWiN) - 24 862

Łukasz Urbański (PSL) - 19 717

Roman Puchowski (Kongres Nowej Prawicy) - 11 341

 

Okręg wyborczy nr 10 - powiaty inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński i żniński: Jan Rulewski (PO) - 49 019

Jerzy Gawęda (PiS) - 43 111

Jacek Olech (PSL) - 19 759

Jarosław Latawiec (KORWiN) - 11 366

Mieczysław Piwowar (KWW Piwowar'15 Stop Korupcji) - 7 039

Jarosław Rajchert (Narodowe Odrodzenie Polski) - 4 646

 

Okręg wyborczy nr 11 – miasto Toruń oraz powiaty toruński i chełmiński:

Przemysław Termiński (PO) - 62 478

Maria Mazurkiewicz (PiS) - 34 593

Zbigniew Girzyński (KWW Zbigniew Girzyński) - 19 608

Krzysztof Czerepiuk (Kongres Nowej Prawicy) - 10 794

Piotr Piś (Narodowe Odrodzenie Polski) - 5 641

 

Okręg wyborczy nr 12 - miasto Grudziądz oraz powiaty brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, rypiński i wąbrzeski:

Andrzej Mioduszewski (PiS) - 37 790

Michał Wojtczak (PO) - 25 347

Ryszard Bober (PSL) - 23 966

Zbigniew Adamczyk (Związek Słowiański) - 9 562

 

Okręg wyborczy nr 13 – miasto Włocławek oraz powiaty aleksandrowski, lipnowski, radziejowski i włocławski:

Józef Łyczak (PiS) - 40 106 głosów

Andrzej Person (PO) - 33 954

Eugeniusz Wypijewski (Zjednoczona Lewica) - 16 062

Zbigniew Agaciński (PSL) - 11 929

Bogusław Spanski (KWW Spanski Naszym Senatorem) - 11 250

Tomasz Sikorowski (KWW Sikorowski'15) - 5 100

 

Okręg wyborczy nr 14 - powiaty: lubartowski, łukowski, opolski, puławski i rycki:

Stanisław Gogacz (PiS) - 96 064

Paweł Nakonieczny (PO) - 37 831

Fryderyk Puła (PSL) - 27 601

 

Okręg wyborczy nr 15 - powiaty: kraśnicki, lubelski, janowski, świdnicki i łęczyński: Grzegorz Czelej (PiS) - 96 101

Marceli Niezgoda (PSL) - 43 494

Michał Lewandowski (Narodowe Odrodzenie Polski) - 22 642

 

Okręg wyborczy nr 16 - miasto Lublin:

Andrzej Stanisławek (PiS) - 67 708

Krzysztof Cugowski (niezależny) - 53 081

Stanisław Kieroński (Zjednoczona Lewica) - 31 592

 

Okręg wyborczy nr 17 - miasto Biała Podlaska oraz powiaty bialski, radzyński i parczewski:

Grzegorz Bierecki (niezależny) - 42 862

Mariusz Filipiuk (PSL) – 24 103

Stefan Karsiński z PO – 18 762

Marek Woch (Komitet wyborczy wyborców Społecznej Demokracji) - 11 413

 

Okręg wyborczy nr 18  - miasto Chełm i powiaty chełmski, krasnostawski i włodawski:

Józef Zając (PSL) - 42 083

Henryk Cioch (PiS) - 32 009

Rafał Stachura (niezależny) - 11 591

 

Okręg wyborczy nr 19 - miasto Zamość i powiaty: zamojski, biłgorajski, hrubieszowski i tomaszowski:

Jerzy Chróścikowski (PiS) - 81 235

Stanisław Bąk (KW Kongres Nowej Prawicy) – 12 830

Mariusz Cichocki (PO) – 23 710

Kazimierz Mielnicki (PSL) – 18 100

Maria Sendecka (KWW Polskie Rodziny Razem) – 17 017

 

Okręg wyborczy nr 20 - miasto Zielona, powiaty: krośnieński, świebodziński, zielonogórski:

Waldemar Sługocki (PO) - 61 018

Stanisław Iwan (PiS) - 36 829

Mirosław Glaz (PSL) - 19 389

 

Okręg wyborczy nr 21 - miasto Gorzów Wielkopolski, powiaty: gorzowski, międzyrzecki, strzelecko-drezdenecki, słubicki, sulęciński:

Władysław Komarnicki (PO) - 44 991

Sebastian Pieńkowski (PiS) - 34 283

Helena Hatka (bezpartyjna) - 19 445

Krzysztof Hauba (niezależny kandydat) - 16 755

Tadeusz Jędrzejczak (PSL) - 14 358

 

Okręg wyborczy nr 22 - powiaty: nowosolski, wschowski, żagański i żarski:

Robert Dowhan (PO) - 39 008

Robert Paluch (PiS) - 32 223

Zdzisław Goździejewski (Zjednoczona Lewica) - 13 909

Mirosław Gąsik (PSL) - 10 078

 

Okręg wyborczy nr 23 - część miasta Łódź:

Maciej Grubski (PO) - 72 276

Elżbietę Więcławską-Sauk (PiS) - 53 157

Andrzej de Lazari (popierany przez Nowoczesną) - 33 971

Dariusz Antkiewicz (KORWiN) - 19 264

 

Okręg wyborczy nr 24 - część miasta Łódź oraz powiaty: łódzki wschodni i brzeziński:

Ryszard Bonisławski (PO) - 85 639

Jerzy Kropiwnicki (popierany przez PiS) - 55 156

Krzysztof Kwiecień (PSL) - 16 913

Piotr Misztal (KW Samoobrona) - 12 333

 

Okręg wyborczy nr 25 - powiaty: poddębicki, łęczycki, kutnowski i łowicki:

Przemysław Błaszczyk (PiS) - 43 971

Danuta Zakrzewska (PO) - 24 398

Dariusz Pigłowski (Kukiz'15) - 16 185

Tadeusz Gajda (PSL) - 13 321

 

Okręg wyborczy nr 26 - powiaty łaski, pabianicki i zgierski:

Maciej Łuczak (PiS) - 58 237

Andrzej Owczarek (PO) - 54 632

Wojciech Brzeski (PSL) - 22 262

 

Okręg wyborczy nr 27 - powiaty: wieruszowski, sieradzki, zduńskowolski, wieluński i pajęczański:

Michał Seweryński (PiS) - 59 410

Jacek Walczak (PO) - 38 223

Marcin Łabędzki (PSL) - 23 980

Grzegorz Andrysiak ( ZZR "Samoobrona”) - 8580

 

Okręg wyborczy nr 28 - powiaty bełchatowski, piotrkowski i radomszczański oraz Piotrków Trybunalski:

Wiesław Dobkowski (PiS) - 71 764

Adam Macierewicz z (PO) - 23 122

Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) - 21 309

Marek Mazur (PSL) - 20 129

Janusz Budziński (Zjednoczona Lewica) - 18 694

 

Okręg nr 29 - powiaty opoczyński, rawski, skierniewicki i tomaszowski oraz miasto Skierniewice:

Rafał Ambrozik (PiS) - 53 870

Barbara Klatka (PO) - 31 595

Janusz Wojciechowski (własny komitet, imię i nazwisko zbieżne z europosłem PiS) - 29 090 Iwona Gawron (PSL) - 13 035

 

Okręg wyborczy nr 30 - powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, wadowicki i suski:

Andrzej Pająk (PiS) - 141 283

Stanisław Bisztyga (PO) - 86 675

Dariusz Chmiel (Polskie Rodziny Razem) - 40 340

 

Okręg wyborczy nr 31 - powiaty krakowski, miechowski i olkuski:

Marek Pęk (PiS) - 85 793

Artur Baranowski (PO) - 47 467

Włodzimierz Okrajek (PSL) - 16 505

Leszek Pawłowicz (KWW Łukasza Gibały) - 22 174

 

 Okręg wyborczy nr 32 – północna część Krakowa:

Jerzy Fedorowicz (PO) - 72 044

Mieczysław Gil (PiS) - 67 134

 Jerzy Poźniak (KWW Łukasza Gibały) - 30 294

 

Okręg nr 33 - południowa część Krakowa:

Bogdan Klich (PO) - 71 852

Renata Godyń-Swędzioł (PiS) – 64 035

Łukasz Gibała (KWW Łukasza Gibały) – 52 tys. 999

 

Okręg wyborczy nr 34 - powiaty: bocheński, brzeski, proszowicki i wielicki:

Zbigniew Cichoń (PiS) - 77 459

Jan Pająk (PSL) - 42 110

Grzegorz Przybyło (KORWiN) - 22 999

 

Okręg wyborczy nr 35 - powiaty dąbrowski, tarnowski i miasto Tarnów:

Kazimierz Wiatr (PiS) - 91 164

Łukasz Węgrzyn (zgłoszony przez PSL) - 51 039

 

Okręg wyborczy nr 36, - powiaty nowotarski, limanowski i tatrzański:

 Jan Hamerski (PiS) - 86 955

Stanisław Hodorowicz (PO) - 34 663

Bogusław Waksmundzki (Razem Podhale Spisz Orawa) - 22 390

 

Okręg wyborczy nr 37 – miasto Nowy Sącz oraz powiaty gorlicki i nowosądecki:

Stanisław Kogut (PiS) - 111 782

Tadeusz Nowak (PO) - 35 405

Dariusz Woźniak (KORWiN) 20 400

 

Okręg wyborczy nr 38 - powiaty gostyniński, płocki, sierpecki, sochaczewski, żyrardowski oraz miasto na prawach powiatu - Płock:

Marek Martynowski (PiS) - 80 133

Waldemar Pawlak (PSL) - 63 301

Bogumił Władysław Smuk (Zjednoczona Lewica – 23 236

Krzysztof Włodzimierz Rdest (KWW Kandydata na senatora Krzysztofa Rdesta) – 18 459

 

Okręg wyborczy nr 39 - powiaty ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski i żuromiński: 

Jan Maria Jackowski (PiS) - 56 216

Andrzej Juliusz Kamasa (PO) – 24 484

Krzysztof Wachowicz (Zjednoczona Lewica) – 15 453

Andrzej Jerzy Piechocki (KWW Andrzeja Piechockiego) – 10 960

Robert Kożuchowski (KW Narodowego Odrodzenia Polski) – 6 074

                     

Okręg wyborczy nr 40 - powiaty legionowski, nowodworski, warszawski zachodni, wołomiński:

Jan Żaryn (PiS) - 119 870

Anna Aksamit (PO) - 107 238

                     

Okręg wyborczy nr 41 - powiaty grodziski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski:

Konstanty Radziwiłł (PiS) - 99 875

Roman Giertych (niezależny) - 51 289

Rafał Jaszczak (Nowoczesna) - 49 891

Monika Płatek (Zjednoczona Lewica) - 33 155

Robert Smoktunowicz (własny komitet) - 9 875 głosów

Ireneusz Kozera (własny komitet) - 8 741 głosów

 

Okręg wyborczy nr 42 - dzielnice Warszawy Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Rembertów, Wesoła:

Marek Borowski (niezależny) - 124 064

Piotr Andrzejewski (PiS) - 80 356

 

Okręg wyborczy nr 43 - dzielnice Warszawy Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wawer:

Marek Rocki (PO) - 108 638

Anna Chodakowska (PiS) - 81 797

Andrzej Celiński (Partia Demokratyczna - demokraci.pl) - 64 829

 

Okręg wyborczy nr 44 - dzielnice Warszawy Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Białołęka:

Barbara Borys-Damięcka (PO) - 164 796

Anna Maria Anders (PiS) - 154 746

Katarzyna Pawlak (KWW Obywatele do Parlamentu) - 60076                      

 

Okręg wyborczy nr 45 - dzielnice Warszawy Ochota, Wola, Bemowo, Włochy, Ursus:

Aleksander Pociej (PO) - 100 445

Krzysztof Bielecki (PiS) - 80 513

Piotr Waglowski (niezależny) - 22 719

Anna Kalata (niezależna) - 19 105

 

Okręg wyborczy nr 46 - powiat siedlecki:

Robert Mamątow (PiS) - 75 514

Bartłomiej Bodio (PSL) - 35 490

Jerzy Strzelecki (PO) - 18 107

Przemysław Kołodziej (KWW "Czartoryski" Zjednoczona Prawica) - 9 252

 

Okręg wyborczy nr 47 - powiaty: garwoliński, miński i węgrowski:

Maria Zofia Koc (PiS) - 70 217

Tadeusz Edward Ross (PO) – 22 203

Marek Chciałowski (PSL) – 20 298

Maciej Tadeusz Prandota (Zjednoczona Lewica – 10 392

Sławomir Izdebski (KWW Ruch Społeczny RP) – 8 898

 

Okręg wyborczy nr 48 - powiaty: łosicki, siedlecki, sokołowski oraz miasto na prawach powiatu Siedlce:

Waldemar Kraska (PiS) - 55 592

Dariusz Stopa (PSL) - 28 170

Tomasz Gajkowski (KORWiN) - 14 912

 

 Okręg wyborczy nr 49 - powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki i przysuski:

Stanisław Karczewski (PiS) - 54 489

Leszek Przybytniak (PSL) - 33 954     

 

Okręg wyborczy nr 50 - miasto Radom:

Adam Bielan (PiS) - 77 912

Wojciech Gęsiak (PO) - 44 533

Dariusz Grabowski (Kukiz'15) - 25 099

Marzena Wróbel (niezależna) - 16 832

Krzysztof Sońta (niezależny) - 10 425

Waldemar Rajca (Kongres Nowej Prawicy) - 4 243

 

Okręg wyborczy nr 51 - powiaty: brzeski, kluczborski, namysłowski, nyski i prudnicki:

Jerzy Czerwiński (PiS) - 41 623

Ryszard Knosala (PO) - 32 643

Andrzej Pyziak (Kukiz'15) - 29 354

Zdzisław Sarnicki (Nowoczesna) - 16 043

Andrzej Butra (PSL) - 10 665

Hubert Kołodziej (KWW Mniejszość Niemiecka) - 5 350

 

Okręg wyborczy nr 52 - miasto Opole i powiat opolski:

Piotr Wach (PO) - 27 693

Marcin Ociepa (PiS) - 24 812

Róża Malik (Mniejszość Niemiecka) - 13 881

 

Okręg wyborczy nr 53 - powiaty głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, oleski i strzelecki:

Grzegorz Peczkis (PiS) - 25 508

Aleksander Świeykowski (PO) - 21 939

Józef Swaczyna (Mniejszość Niemiecka) - 21 241

Dariusz Urbaś (Kukiz'15) - 16 134

Beniamin Godyla (Nowoczesna) - 12 616

Kazimierz Pietrzyk (Zjednoczona Lewica) - 9 562 Ewa Rurynkiewicz (PSL) - 3 565

 

Okręg wyborczy nr 54 - powiaty leżajski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski oraz Tarnobrzeg:

Janina Sagatowska (PiS) - 69 029

Marzena Kardasińska (Kukiz'15) - 30 261

Lidia Błądek (poparcie PSL) - 28 638

 

Okręg wyborczy nr 55 - powiaty dębicki, kolbuszowski, mielecki, ropczycko-sędziszowski i strzyżowski:

Zdzisław Pupa (PiS) - 118 567

Ryszard Kapała (PO) - 39 060

Ireneusz Dzieszko (KORWiN) - 26 982

 

Okręg wyborczy nr 56 - powiaty rzeszowski i łańcucki oraz Rzeszów:

Aleksander Bobko (PiS) - 81 570

Tadeusz Ferenc - 73 894

Krzysztof Kaszuba (KORWiN) - 17 990

Stanisław Bartman (PSL) - 10 172

Bogdan Bardzik - 7 212

 

Okręg wyborczy nr 57 - powiaty brzozowski, jasielski, krośnieński i Krosno:

Alicja Zając (PiS) - 77 101

Stanisław Słyś (PO) - 19 085

Andrzej Guzik (JOW Bezpartyjni) - 12 201

Joanna Brill (PSL) - 9 961

Agnieszka Łącka (KWW Pomocna Dłoń) - 5 790

Edyta Wiśniowska (Ruch Narodowy) - 5 462

Paweł Helnarski (Demokracja Obywatelska Równe Szanse) - 2 429

 

Okręg wyborczy nr 58 - powiaty bieszczadzki, jarosławski, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki i Przemyśl:

Mieczysław Golba (PiS) - 110 155

Alicja Zając (PSL) - 47 657

Stanisław Mazurkiewicz - 34 886

 

Okręg wyborczy nr 59 - powiaty augustowski, grajewski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, suwalski i zambrowski oraz Łomżę i Suwałki:

Bohdan Paszkowski (PiS) - 76 569

Mieczysław Bagiński (PSL) - 42 671

Emilia Zaniewska (KWW "Forum Obywatelskie") - 10 971

Marian Pogoda (niezależny) - 10 291

Roman Topczewski (KWW "Polska Obywatelska") - 6938

Krystyna Sokół (KWW "Pakt Obywatelski") – 6768

 

Okręg wyborczy nr 60 - powiaty białostocki i sokólski:

Jan Dobrzyński (PiS) - 92 252

Maciej Żywno (PO) - 71 265

Krzysztof Krasowski (KWW Spoza Sitwy) - 17 398

Aneta Grudzińska - (KWW Polska Obywatelska) - 8 819

Jolanta Kamińska - (KWW Forum Obywatelskie) - 7 545

Janusz Kamiński (KWW Pakt Obywatelski) - 3 741

 

Okręg wyborczy nr 61 - powiaty hajnowski, bielski, siemiatycki i wysokomazowiecki:

Tadeusz Romańczuk (PiS) - 39 607

Eugeniusz Czykwin - 32 896

 

Okręg wyborczy nr 62 - powiaty lęborski, słupski, wejherowski oraz miasto Słupsk:

Kazimierz Kleina (PO) - 93 594

Roberta Kujawskiego (PiS) - 67 433

 

Okręg wyborczy nr 63 - powiaty bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski i kościerski:

Waldemar Bonkowski (PiS) - 60 596

Roman Zaborowski (PO) - 57 321

Wacław Kozłowski (Zjednoczona Lewica) - 18 464

 Tomasz Dorniak (PSL) - 14 180 W                       

 

Okręgu wyborczym nr 64 - miasto Gdynia i powiat pucki:

Sławomir Rybicki (PO) - 78 421

Jerzy Miotke (PiS) - 49 384

Józef Wójcik (niezależny) - 18 705

 

Okręg wyborczy nr 65 - miasta Gdańsk i Sopot:

Bogdan Borusewicz (PO) - 122 543

Andrzej Stepanowski (PiS) - 76 651

Krzysztof Andruszkiewicz (Zjednoczona Lewica) - 31 896

 

Okręg wyborczy nr 66 - powiaty gdański, starogardzki i tczewski:

Antoni Szymański (PiS) - 43 842

 Patryk Gabriel (PO) - 43 421

Andrzej Ceynowa (Zjednoczona Lewica) - 17 026

Lucyna Herold-Wąs (PSL) - 16 800

 

Okręg wyborczy nr 67 - powiaty kwidzyński, malborski, nowodworski i sztumski:

 Leszek Czarnobaj (PO) - 27 721

Kazimierz Janiak (PiS) - 21 892

Jerzy Śnieg (Zjednoczona Lewica) - 19 621

 

Okręg wyborczy nr 68 - powiaty częstochowski, kłobucki, lubliniecki i myszkowski:

Ryszard Majer (PiS) - 51 768

Jarosław Lasecki (PO) - 34 639

Tomasz Brymora (Nowoczesna) - 16 865

Teofil Jankowski (Zjednoczona Lewica) - 12 260

Andrzej Kubat (PSL) - 11 635

Igor Matyjas (Narodowe Odrodzenie Polski) - 5 986

Łukasz Cudak (niezależny) - 3 120

 

Okręg wyborczy nr 69 – miasto Częstochowa:

Artur Warzocha (PiS) - 34 969

Andrzej Szewiński (PO) - 29 755

Marcin Maranda (niezależny) - 15 087

Jarosław Marszałek (Zjednoczona Lewica) - 13 412

Tomasz Bebłociński (JOW Bezpartyjni) - 6 168

 

Okręg wyborczy nr 70 – miasto Gliwice oraz powiaty gliwicki i tarnogórski:

Krystian Probierz (PiS) - 61 271

Zbigniewa Wygodę (PO) - 53 245

Ewa Bobkowska (Nowoczesna) - 36 606

Artur Maligłówka (KWW Artura Maligłówki) - 13 724

Cecylia Machulska (PSL) – 8882

 

Okręg wyborczy nr 71 – miasta Zabrze i Bytom:

Maria Pańczyk-Pozdziej (PO) - 40 010

Grzegorz Religa (popierany przez PiS) - 36 798

Adam Stromidło (KWW Kukiz'15) - 24 214

Witold Berus (KWW Ślonzoki Razem) - 16 643

 

Okręg wyborczy nr 72 - powiaty raciborski i wodzisławski oraz miasta Jastrzębie-Zdrój i Żory:

Adam Gawęda (PiS) - 69 014 głosów

Dariusz Prus (PO) - 41 627

Mateusz Kania - 22 767

Beata Baran (Polskie Rodziny Razem) - 10 450

Ryszard Leszczyński (PSL) - 6 387

Aleksander Zioło - 5 481

Jarosław Ligas - 3 444

 

Okręg wyborczy nr 73 - miasto Rybnik oraz powiaty mikołowski, rybnicki:

Wojciech Piecha (PiS) - 57 552

Franciszek Kurpanik (PO) - 44 463

Paweł Helis (KORWiN) - 17 440

Alojzy Gąsiorczyk (PSL) - 9 133

 

Okręg wyborczy nr 74 – miasto Chorzów, Piekary Śląskie, Rudę Śląską, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice:

Leszek Piechota (PO) - 55 179

Jacek Guzy (PiS) - 52 716

Leon Swaczyna (KWW Ślonzoki Razem) - 42 408

Michał Labryga (Kongres Nowej Prawicy) - 11 445

 

Okręg wyborczy nr 75 - miasta Mysłowice i Tychy, powiat bieruńsko-lędziński:

Czesław Ryszka (PiS) - 54 718

Marek Spyra (PO) - 53 676

 

Okręg wyborczy nr 76 – miasto Dąbrowa Górnicza, powiaty: będziński, zawierciański:

Arkadiusz Grabowski (PiS) - 57 092

Zbigniew Meres (PO) - 54 721

Rafał Pietrzyk (Zjednoczona Lewica) - 45 054

 

Okręg wyborczy nr 77 – miasta Jaworzno i Sosnowiec:

Michał Potoczny (PiS) - 37 380

Bogusław Śmigielski (PO) - 35 089

Tomasz Niedziela (Zjednoczona Lewica) - 21 700

Piotr Hałasik (Nowoczesna) - 20 473

Adam Kloska (Kongres Nowej Prawicy) - 5 879

Sylwia Kołton (PSL) - 3 452

 

Okręg wyborczy nr 78 - miasto Bielsko-Biała, powiaty bielski i pszczyński:

Andrzej Kamiński (PiS) - 93 299

Rafał Muchacki (PO) - 79 148

Ryszard Wójcik (PSL) - 23 378

 

Okręg wyborczy nr 79 - powiaty cieszyński i żywiecki:

Tadeusz Kopeć (PiS) - 58 482

Karol Węglarzy (PO) - 43 782

Ryszard Barcik (niezależny) - 33 019

 

Okręg wyborczy nr 80 - miasto Katowice:

Andrzej Misiołek (PO) - 42 863

Jan Wojtyła (PiS) - 39 445

Ilona Kanclerz (Nowoczesna) - 24 887

Bogusław Ciok (Kukiz'15) - 21 001

Zbigniew Wrzesiński (KW Stronnictwo Pracy) - 3 380

Bogdan Surowiec (PSL) - 2 545

 

Okręg wyborczy nr 81 – powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski, konecki, pińczowski, staszowski, włoszczowski:

Jacek Włosowicz (PiS) - 69 115

Grzegorz Gałuszka (PSL) - 22 796 Józef Bryk (PO) - 20 607

Artur Augustyn (KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”) - 7 916

Artur Konarski (KWW Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej) - 5 418

Andrzej Kruzel (własny komitet) – 8 527 Krzysztof Malinowski (Zjednoczona Lewica) - 16 731

 

Okręg wyborczy nr 82 – powiaty opatowski, ostrowiecki, sandomierski, skarżyski, starachowicki:

Jarosław Rusiecki (PiS) - 54 549

Jan Maćkowiak (PO) - 25 940

Grzegorz Gajewski (Kukiz '15) - 25 231

Arkadiusz Bąk (PSL) – 20 663

Józef Grabowski (Zjednoczona Lewica) – 14 253

Zbigniew Rusak (niezależny) – 3363

Leszek Sułek (KW Polska Patriotyczna) – 4008

 

Okręg wyborczym nr 83  Kielce i powiat kielecki:

Krzysztof Słoń (PiS) - 76 529

Kamil Suchański (niezależny) - 67 568

Małgorzata Stanioch (niezależna) - 22 041

 

Okręg wyborczy nr 84 - miasto Elbląg i powiaty bartoszycki, braniewski, elbląski i lidzbarski:

Jerzy Wcisła (PO) - 43 368

Sławomir Sadowski (PiS) - 37 977

Jan Bobek (niezależny) - 23 481

 

Okręg wyborczy nr 85 - powiaty działdowski, iławski, nowomiejski i ostródzki:

Bogusława Orzechowska (PiS) - 33 857

Stanisław Gorczyca (PO) - 31 367

Marcin Woźniak (Zjednoczona Lewica) - 15 080

Wojciech Maksymowicz (PSL) - 14 589

 

Okręg wyborczy nr 86 - miasto Olsztyn, powiaty: olsztyński, szczycieński i nidzicki:

Lidia Staroń (niezależna) - 63 870

Ryszard Górecki (PO) - 48 597

Bożena Ulewicz (PiS) - 33 372

 

Okręg wyborczy nr 87 - powiaty ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, olecki, piski, węgorzewski:

Małgorzata Kopiczko (PiS)- 43 727

Marek Konopka (PO)- 42 887

Stanisław Tołwiński ("Porozumienie dla Mazur") - 33 387

 

Okręg wyborczy nr 88 - powiaty chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, pilski, wągrowiecki i złotowski:

Mieczysław Augustyn (PO) - 45 410

Janusz Kubiak (PiS) - 40 245

Eligiusz Komarowski - 17 720

Rafał Klimek (PSL) - 16 387

Jacek Najder (KW Biało-Czerwoni) - 10 973

 

Okręg wyborczy nr 89 - powiaty grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, szamotulski i wolsztyński:

Jan Filip Libicki (PO) - 54 354

Paweł Bugaj (PiS) - 40 420

Jerzy Andrzejak - 33 710

 

Okręg wyborczy nr 90 - powiat poznański:

Piotr Florek (PO) - 65 749

Katarzyna Kierzek-Koperska (Nowoczesna) - 45 403

Sławomir Hinc (PiS) - 42 052

 

Okręg wyborczy nr 91 - miasto Poznań:

Jadwiga Rotnicka (PO) - 163 940

Stanisław Mikołajczak (PiS) - 80 131

 

Okręg wyborczy nr 92 - powiaty gnieźnieński, słupecki, średzki, śremski i wrzesiński:

Robert Gaweł (PiS) - 51 878

Piotr Gruszczyński (PO) - 46 886

Jarosław Kłosiński (Nowoczesna) - 22 301

Piotr Łykowski (PSL) - 15 857

Jerzy Kałwak (UPR) - 6 190                       

 

Okręg wyborczy nr 93 - miasto Konin, powiaty: kolski, koniński, turecki:

Margareta Budner (PiS) - 53 754

Ireneusz Niewiarowski (PO) - 31 750

Andrzej Grzeszczak (Kukiz'15) - 19 677

Marek Sawicki (Nowoczesna) - 12 877

Eugeniusz Piguła (Zjednoczona Lewica) - 12 513

 Zdzisław Jankowski - 2 082

Eugeniusz Maciejewski - 1 786

 

Okręg wyborczy nr 94 - miasto Leszno, powiaty: gostyński, kościański, leszczyński, rawicki:

Marian Poślednik (PO) - 33 802

Adam Kośmider (PiS) - 33 527

Grzegorz Rusiecki - 22 104

Julia Krakowiak (PSL) - 11 486

Sławomir Mocek - 10 976

Mariusz Trawka (KW Narodowe Odrodzenie Polski) - 5 645

 

Okręg nr 95 - powiaty kępiński, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski:

Łukasz Mikołajczyk (PiS) - 46 949

Przemysław Krysztofiak (PO) - 43 694

Paweł Błaszczyk (PSL) - 22 476

Alojzy Motylewski (niezależny) - 14 861

 

Okręg wyborczy nr 96 - miasto Kalisz, powiaty: jarociński, kaliski, pleszewski:

Andrzej Wojtyła (PiS) - 43 068

Witold Sitarz (PO) – 27 071

 Jan Grzesiek (PSL) – 18 407

Barbara Wrzesińska (Nowoczesna) – 17 107

Maria Dyrdziak (KWW JOW Bezpartyjni) – 11 268

 

Okręg wyborczy nr 97 – miasto Szczecin i powiat policki:

Tomasz Grodzki (PO) - 69 887

Kazimierz Drzazga (PiS) - 61 133

Patryk Zbroja (Nowoczesna) - 31 864

Czesław Christow (Zjednoczona Lewica) - 23 697

Bartłomiej Toszek (PSL) – 5722

 

Okręg wyborczy nr 98 – miasto Świnoujście, powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, pyrzycki, stargardzki:

Grzegorz Napieralski (PO) - 56 112

Edward Kosmal (PiS) - 55 411

Joanna Agatowska (Zjednoczona Lewica) - 27 534

Marek Świderski (Nowoczesna) - 23 074

Sławomir Preiss (niezależny) - 12 762

Edward Ruciński (PSL) - 10 200

 

Okręg wyborczy nr 99 - powiaty białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński i wałecki:

Grażyna Sztark (PO) - 38 861

Krzysztof Plewko (PiS) - 32 168

Mirosław Siedlecki (Zjednoczona Lewica) - 16 193

Robert Kucharycz (KWW Zbigniewa Stonogi) - 10 167

Helena Rudzis-Gruchała (PSL) - 10 145

 

Okręg wyborczy nr 100 - miasto Koszalin, powiaty koszaliński, sławieński, szczecinecki:

Piotr Zientarski (PO) - 40 452

Paweł Michalak (PiS) - 31 439

Marian Kryska (Zjednoczona Lewica) - 15 550

Marcin Bedka (Kongres Nowej Prawicy) - 8 922

Robert Grzywacz (PSL) - 7 464

Danuta Olejniczak (niezależna) - 5 862