PiS o "miłości silniejszej niż śmierć". Zobacz spot
Prawo i Sprawiedliwość w najbliższy weekend, przed głównymi serwisami informacyjnymi, będzie emitowało dwuminutowy spot zatytułowany "Oni czekają na prawdę - jesteśmy im to winni". Nowy film PiS został poświęcony pamięci Lecha i Marii Kaczyńskich.
- Macierewicz oburzony. "Kłamstwa zaskakujące nawet jak na Millera"
- "Dymisja Klicha o kilka lat za późno"
- Tusk: Klich złożył wczoraj rezygnację. Przyjmuję ją
- Kaczyński: Tusk nie ma odwagi wziąć na siebie odpowiedzialności
- Prawo lotnicze jest pisane krwią. Czas na zmiany w przepisach
- Pytałam, czy wybuchła bomba ciśnieniowa. Nie dostałam odpowiedzi
- Raport obciąża tych, którzy nie żyją
- Klich przemówił zaraz po Tusku. "Gdybym tylko wiedział..."
- "Premier oddaje wojsko w ręce znawcy PR-u"
- Platforma pewna siebie: Kaczyński jest zdecydowanie słabszy
- Oto "aniołek Pawlaka". Poznajcie piękność z PSL
- PiS rusza z kampanią. Tournee Kaczynskiego po kraju
- PiS zdecyduje w piątek o kandydatach do Senatu
- Stosunki Polska-Rosja i nieznana rola Marii Kaczyńskiej
-
Polityczne reakcje na raport Millera
- Wszystko, co musisz wiedzieć o opalaniu >>>
Pogoda
POLSKA
Poniedziałek 2012-05-28

temp. min 2°C max. 25°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Według PiS, spot przypomina, że zmarła tragicznie para prezydencka zawsze występowała w obronie najważniejszych wartości i do końca służyła ojczyźnie. Film - według PiS - wskazuje także na znaczenie katastrofy smoleńskiej dla państwa polskiego.
>>> Wybory 2011 na Facebooku. Polub i bądź na bieżąco!
"Byli odważni, choć wielu brakowało odwagi, byli honorowi, wśród tych bez honoru, służyli Polsce, kiedy wielu służyło tylko sobie. Byli wierni zasadom, w świecie pełnym zdrady. Oni czekają na prawdę, jesteśmy im to winni" - czyta lektor w trakcie spotu.
Na filmie zaprezentowano zdjęcia pary prezydenckiej - prywatne i podczas spotkań ze światowymi liderami politycznymi. W tle zdjęć przebija się wielobarwna tęcza.
"Tylko jedna kobieta miała klucz do jego serca. Tylko przy niej był bezpieczny. Razem służyli Polsce. Chciał być z nią do końca życia. Połączyła ich miłość mocniejsza, niż śmierć" - można przeczytać podczas kolejnych odsłon tekstu na czarnym tle.
Źródło: PAP



















































~bidula2011-09-30 15:07
I kto za to wszystko zaplacil?On jest rozliczany jako Prezydent a nie jako kochanek!Miejsce na Wawelu NIE dla doskonalych kochankow.
~nie_pis2011-08-28 10:31
ZAŁOSNE!!! PO TRUPACH DO CELU... BRAK JUŻ ARGUMENTÓW prezesikowi
~-p.2011-08-24 21:17
Jak łatwo przewidzieć przyszłość naszej Ojczyzny,wystarczy poczytać historie.
Przy rządzeniu PO pewnie znowu będziemy walczyć o wolność.
Pozdrawiam.
~PATRIOTKA2011-08-22 08:17
TAK,MASZ RACJE -Kasander- WAWEL NIE MUSIALBY GO PRZYJMOWAC GDYBY MOGL JEDNAK WYLADOWAC.. ALE STALO SIE INACZEJ I NIE WIDZE WTYM NIC ZDROZNEGO,ZE BEDZIE TAKI SPOT PIS-U,TYM WSZYSTKIM 96 OSOBOM JESTESMY TO WINNI,ABY DOMAGAC SIE WYJASNIENIA PRAWDY. RZAD USA MA ZAREJESTROWANY LOT SAMOLOTU KLATKA PO KLATCE,WSZYSTKIE ROZMOWY PILOTOW Z WIEZA W SMOLENSKU I JUZ 11 KWIETNIA UB.ROKU ZWROCIL SIE Z POMOCA DO NASZEGO RZADU,CHCIAL TE MATERIALY NAM DAC,ALE TUSK ODMOWIL. ONI WIEDZA JAKA BYLA PRZYCZYNA KATASTROFY,ALE MY,ZWYKLI LUDZIE,CALY NAROD POLSKI TEGO NIE WIE. JESLI KTOS PISZE,ZE NIE OBCHODZI GO TA SPRAWA TO Z PEWNOSCIA NIE JEST PRAWDZIWYM POLAKIEM.TO BYLA WIELKA TRAGEDIA NASZEGO NARODU,JESZCZE JEDNA WIECEJ NA PRZESTRZENI ISTNIENIA PANSTWA POLSKIEGO,NASZYM NARODEM NIE MOZNA PONIEWIERAC, NAM NALEZY SIE PRAWDA.
~śmieszek2011-08-21 09:56
Jak żałosny jest PiS świadczy fakt iż nie stać ich nawet na przyzwoity spot żyją
i żerują na trupach.
~SEBEX2011-07-31 19:46
przy 3cim oglądaniu myślałem, że zwymiotuję
JACY ONI BYLI OBLEŚNI!!!
~realista2011-07-31 14:36
POwskie szczyny są wszędzie nawet tutaj. Spłyniecie do rynsztoka. Przyjdzie na to czas.
~pokli2011-07-31 13:04
To jest nie moralne opierać się naśmierci a wcale mnie nie interesuje czy ta miłość jest prawdziwa czy tylko na pokaz???
~jzia2011-07-31 11:27
jest to niesmaczny spot wykorzystywać zmarłych
~@fifka, al magus i sPOlka2011-07-31 11:24
ZENUJACE TWE wyPOciny MENDO Z PELO!!
AZ TYLE NA TEN TEMAT - A WY POtworki do czytania 'wpros' i 'bazety wybiorczej' WARA OD SPOTU!!
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!