Reklama
Reklama
Reklama

Naczelnik, Nadpremier i Kanclerz Jarosław Kaczyński [OPINIA]

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński / Shutterstock
Jednym z tematów debaty konstytucyjnej powinno być, czy system władzy w Polsce powinien być kanclerski czy prezydencki. System mieszany się nie sprawdza. To jedna z niedoskonałości obecnej konstytucji, która nie przystaje do okoliczności politycznych ani geopolitycznych” – powiedział wczoraj rzecznik prezydenta Marek Magierowski w Radiu Zet.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Jaroslaw Kaczynski naczelnik Kaczyńśki nadpremier :PiS system kanclerski kanclerz Prawo iSprawiedliwość premier

Powiązane

Reklama

Komentarze (52)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • demokrata
    2017-01-06 02:04
    Zlem trawiącym polska panstwowosc jest pan , panie Hadaj ! Siac zamet możesz pan w Izraelu ,ale nie u nas. Tfu....
    0
    zgłoś
  • hagiograph
    2016-08-15 15:29
    Nie ma co nadawać oficjalnych konstytucyjnych rang i tytułów panu prezesowi, skoro ich nie chce. Jego funkcjonalna pozycja dzisiejsza natomiast stwarza zapotrzebowanie na całkiem nowy wyjątkowy (w żadnym razie nie monarchistyczny) tytuł, dotąd nie używany współcześnie w świecie. Był już Lord Protektor, był Pierwszy Konsul, był Duce, był Fuehrer, był Caudillo, był Generalissimus, byli Gensekowie itd itp. Niechby był: Hegemon.
    0
    zgłoś
  • KODopaly
    2016-08-14 15:05
    Niech ta wladza robi sobie co chce...najwazniejsze ze Was zlodzieje i sprzedawczyki nie ma i nie bedzie nigdy przy sterach.
    0
    zgłoś
  • malenki ale udalenki
    2016-08-14 14:31
    Maly Napoleon wydymal wszystkich cwaniakow...Brawo!
    0
    zgłoś
  • POKRZYWA
    2016-05-08 22:08
    DO WSZYSTKICH , KTÓRZY CHAMSKO OBRAŻACIE P. JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !! To on przeciwstawiał się okupantowi PO , PSL , przeciwstawiał się prywatyzacji {grabieży } Polskiego Majątku Narodowego . Gdyby nie jego patriotyczna postawa , troska o losy Polski i Polaków , to dzisiaj PO-wska sitwa sprzedała by Polskę , a wy jedlibyście szczaw. i mirabelki . Bronisław Komorowski nadal podpisywał by niekorzystne ustawy dla Polski i Polaków . A UE prostowała by nadal ogórki , banany i was . Dlaczego to wy tchórz plujący na p. Jarosława Kaczyńskiego nie stanęliście , w obronie godności Polski ??? Podobało się to co czyniła Polsce i Polakom PO , PSL ? , ta zamieniona w ruiny Polska , ci bezdomni , bezrobotni i upokorzeni . Te 3 mln Polaków wypędzonych przez PO-sk sitwę za granicę .?? Jeżeli tak to nie jesteście godni zwać was Polakami i nie macie za grosz honoru .Boli was .że p. Jarosław Kaczyński człowiek nieskorumpowany , oddany Polsce i Narodowi Polskiemu .
    0
    zgłoś
  • Zlodzieje
    2016-05-07 00:31
    Zlodziejom przez tyle lat dobrze zarlo i PAN KACZYNSKI pokrzyzowal im plany zlodzieje: okradajcie sie teraz miedzy soba.Adam opedzluj ,slazaka,a ten bigosa i niech sie dalej ruletka kreci.
    0
    zgłoś
  • Htrs
    2016-05-07 00:15
    Zlodzieje pomatolskie Pana Kaczynskiego to wyprzedzacie jedynie w kradziezy i oszustach.A pod wzgledem inteligencji i wiadomosci to ciemnogrod w was zakorzeniony.
    0
    zgłoś
  • helena
    2016-05-06 12:35
    Jest to jedyny lider partii ktory otworzył oczy narodowi i stąd taka nagonka!!! Do tej pory wszystkie rządy i partie wpajały Polakom że nie stać nas na poprawę życia rodakom bo kołdra za krótka,teraz się to zmienia i beneficjenci krwawicy robotników nie mogą tego znieść,niestety już za ośmiorniczki muszą płacić z własnej kieszeni!!!!!!!!!!!!
    2
    zgłoś
  • DOBRA zmiana DOJNA
    2016-05-06 07:19
    k u r d u p e l Cysorzem
    1
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • lleszek
    2016-05-05 22:26
    A ja z takiego obrotu sprawy w Polsce się cieszę bez problemu dostanę azyl i obywatelstwo w dowolnie wybranym kraju Europy jak Niemcy, Francja czy Szwecja.
    0
    zgłoś
  • dzinia
    2016-05-05 21:02
    Póki co,to Polsce szkodzi! Zraża do siebie przyjaciół! Czy w historii musi zawsze być tak,ze gdy mamy dobrą opinię,to zawsze jakaś lajza ja psuje! Niech idzie na emeryturę i odczepia się od spraw kraju!
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • ---- ----
    2016-05-05 20:05
    Gdyby tak dowiedziec sie gdzie ta cala pulpa czlekoksztaltna zwaca siebie sama PIS ma ulokowane baterie, wyslaloby sie jakiegos Bonda ktory by je odlaczyl i zapanowalaby cisza,- przynajmniej do czasu kiedy pewien szalony posel z Nowogrodzkiej kazalby zamontowac nowe. Mantra, Mantra wszystko mazurko-kepo podobne lub takie samo, bo na baterie!
    0
    zgłoś
  • christun
    2016-05-05 17:20
    a podlug mnie to bolschecik i wielki szkodziciel pchajoncy Polske w ramiona Rosju.
    0
    zgłoś
  • TAKA PRAWDA
    2016-05-05 13:30
    MAŁY OD WIEKÓW MARZY O TYM BY BYĆ WIELKI ....UDAJE SIĘ TO JEDYNIE TEMU CO KOŃ POD BRZUCHEM NOSI.....RESZCIE POMIMO MILIONOWYCH OFIAR NA PRZESTRZENI WIEKÓW NIGDY, ALE ZAWSZE DOCHODZIŁO NA TYM TLE DO TRAGEDII... KRET CZY KRETYN TO BEZ ZNACZENIA, NAJGORZEJ JAK SĄ DWA W JEDNYM....
    0
    zgłoś
  • Eu
    2016-05-05 11:33
    Wielki Jarek ocalil Polske
    10
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś
  • Wolus
    2016-05-05 11:08
    Niedługo będzie film: Jarek, człowiek który chciał zostać Fuhrerem
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • bigos
    2016-05-05 10:37
    kiedy Te dno polityczne się skończy ! tego G.....Bredniotoku nie można słuchać na bo obrzydzenie bierze i wstręt do tego człowieka na Maxa ! Całe swoje życie swoje tak bredzi i końca nie widać zatruwania Polakom życia. To dinozaur polityczny i zaczynam się martwić o Polskę czy nią kieruję zrównoważony człowiek ?
    0
    zgłoś
  • Nieży(t)
    2016-05-05 10:19
    Okoliczne kundle zawsze szczekają na człowieka. Gdy jest wybitny próbują opluwać. Ale parchy to tylko parchy i jazgot tego nie zmieni !
    11
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Sokular
    2016-05-05 10:10
    Cokolwiek by o Nim pisano i mówiono nie odbiorą Mu tego,że autentycznie chodzi Mu o dobro kraju i Polaków WSZYSTKICH oraz,że nie czerpie z tego partykularnych korzyści,nie ubiera się na koszt podatnika ani nawet nie bierze przysługującej Mu emerytury.To wiedzą Polacy pomimo głośnej tuby która chce Go zniszczyć.
    12
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • wyborcze Przekręty i Szalbierstwa to PIS dziś
    2016-05-05 10:10
    z wykształcenia pod okiem politruka, doświadczenia spiskowego w wysokich kręgach władzy i dalszego prowadzenia - to Komisarz Republiki Wolsko-Smoleńskiej
    2
    zgłoś