Dziś dzień miłości. Dlatego poprosiliśmy naszych polityków ze skrajnych opcji, by przesłali sobie - przynajmniej tego dnia - walentynki. Oto, czego sobie życzą i co o sobie myślą.

Reklama

Walentynka Andrzeja Leppera dla Mariusza Kamińskiego z CBA:
"Z całego serca życzę Mariuszowi Kamińskiemu, aby się zakochał i znalazł w końcu kobietę swego życia. Żeby przestał po nocach czytać tajne papiery i nie zajmował się podsłuchami, tylko żeby się zakochał. To będzie najlepiej dla Niego, dla Polski i dla nas wszystkich".

Walentynka Józefa Oleksego dla Aleksandra Kwaśniewskiego:
"Jeśli ktoś, jak były prezydent, przestał pełnić wszelkie funkcje, powinien spotkać się sam z sobą, i uświadomić sobie, na ile karierę zawdzięcza swoim własnym, bo to jasne, talentom, ale też, na ile innym osobom, które go otaczały i wspierały. Powinien dokonać przeglądu tych osób i zauważyć, ile im zawdzięcza".

Walentynka Joanny Senyszyn dla Romana Giertycha:
"Ze szczerego serca życzę Romanowi Giertychowi, aby wygrywał wszystkie sprawy i stał się znakomitym adwokatem, a przez to nigdy więcej nie wrócił do polityki. Tak będzie najlepiej i dla Niego i dla naszego kraju".

Walentynka Julii Pitery dla Antoniego Macierewicza:
"Na Walentynki, święto miłosci, życzę Antoniemu Macierewiczowi gołąbka pokoju, białego gołąbka, który uświadomi Mu, że świat nie składa się tylko z czarnych, ponurych kart. Niech Antoni Macierewicz spojrzy i uświadomi sobie, że świat nie zawsze jest taki zły, że to nie same spiski wokół Niego".

Walentynka Zbigniewa Ćwiąkalskiego dla Zbigniewa Ziobry:
"Z całego serca, życzliwie, życzę panu Zbigniewowi Ziobrze mniej agresji, a więcej spokoju. I tego, aby pamiętał, że po najdłuższym nawet czasie zajmowania się polityką, trzeba mieć w życiu gdzie wrócić między ludzi".

Walentynka Aleksandra Kwaśniewskiego dla Józefa Oleksego:
"Szczerze z całego serca życzę Józefowi Oleksemu: zdrowia, zdrowia, zdrowia, bez żadnych podtekstów, o jakiego rodzaju zdrowie chodzi, bo ono jest w życiu najcenniejsze".

Walentynka Jacka Kurskiego dla Stefana Niesiołowskiego:
"Panu marszałkowi Niesiołowskiemu należy chyba życzyć udanej stosunkowo nocy w dniu świętego Walentego".