Najważniejsze dla premiera jest zachowanie kontroli nad partią - przekonuje Jarosław Gowin w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Zdaniem byłego ministra sprawiedliwości Donald Tusk unika reform, dlatego co innego mówi na konserwatywnym Śląsku, a co innego w liberalnej Warszawie.
Gowin liczy na 51 proc. głosów w wyborach na szefa Platformy Obywatelskiej. Czy ma szanse w starciu z Donaldem Tuskiem? Twierdzi, że tak, bo choć część polityków PO może się zn im nie zgadzać w kwestiach światopoglądowych, to popiera go w sprawach gospodarczych.
Chciałbym, aby Platforma Obywatelska była partią szanującą uczciwą konkurencję, prywatną własność, partią umiarkowanego konserwatyzmu w sprawach światopoglądowych i partią obywatelską, która nie musi tłumaczyć się z rachunków na wino i cygara - wylicza Jarosław Gowin.
Komentarze(24)
Pokaż:
Czy mamy dwa Koscioly katolickie w Polsce, w którym jedna i te sama osobe jeden dostojnik nazywa czarownica,
a drugi organizuje jej królewski pogrzeb?
Dlaczego Jaroslaw K. do tej pory nie oznajmil spoleczenstwu tresci
rozmowy z bratem,mimo ze wie,ze kazdy chce wiedziec o czym rozmawiali
na chwile przed katastrofa? Gdyby nie prowokowal blizniaka do nacisku na pilotow,
to juz by powiedzial,co bylo az tak waznym tematem,ze rozmowa byla z samolotu?
zapiekly, zaciety, uchowaj Boze przed sukcesem wyborczym tego pana
Tysiace ambon, eminencje KK, paulinki z JG, Belzebub z Torunia widza w tym "pajacu" ostatnia "deske ratunku", to bedzie KTOS kto uratuje ich "byt w palacach" i wladze w diecezjach! Doskonalne znaja szczegoly "wybryku smolenskiego", juz pochowek na Wawelu
dal poczatek "swietosci L.K. i nadzieje "kartofla" na unikniecie wiecznej hanby tej "rodzinki"! To ON musi rozwalic Polske, aby byla znowu tylko katolicka,
AMEN!!!
wies tanczy i spiewa... Ciemny lud ma swoich ciemnych przedstawicieli
Wielu ludzi MYSLACYC, jest zmeczonych KRYTYKANCTWEM pisowskim.
Widac, ze NAROD ma krotka pamiec i zapomnial IV RP.
No nic... wypada tylko zyczyc NOWEGO , SZCZESLIWEGO ZYCIA , PELNGO OBIETNIC BEZ MOZLIWOSI WCIELENIA W ZYCIE. ..
ktore obiecuje nieudacznik jarus