Rozenek zaznaczył, że na spotkaniu które jest cytowane w małym fragmencie, nie padło żadne sformułowanie niezgodne z prawdą, ani nieetyczne. Tak, rzeczywiście, od półtora roku nasi posłowie zajmują się tą sprawą i kiedy ci ludzie zostali wyrzuceni z gabinetu marszałkini Kopacz, tylko nasi posłowie się tym zajmowali i nikt nie biegał do kamer z prośbą o filmowanie - powiedział rzecznik TR.

Reklama

Andrzej Rozenek przekonywał, że to inne ugrupowania żerują na cudzej krzywdzie, ale w przeciwieństwie do Twojego Ruchu robią to za zamkniętymi drzwiami. Kierujemy się innymi zwyczajami niż inne partie, bo nasze zebrania są jawne, każdy może przyjść i posłuchać - zapewniał polityk.

Jesteście ciekawi, co się dzieje w gabinetach innych partii? A proszę spróbować, nikt wam tego nie powie, że Macierewicz żeruje na tragedii smoleńskiej, nikt nie powie tego, że Tusk żeruje na Ukrainie i nieszczęściu Majdanu, a to jest cynizm i hipokryzja - mówił rzecznik Twojego Ruchu.

Podczas rozmowy w Sejmie z działaczami Twojego Ruchu Janusz Palikot mówił, że spotkanie premiera z matkami niepełnosprawnych dzieci protestującymi w Sejmie było nieprawdopodobną szansą do zrobienia całej kampanii do Parlamentu Europejskiego albo zrobienia kariery w polskiej polityce.