Ziobro chce przesłuchania prezydenta. Wini go za aferę wokół SKOK Wołomin

| Aktualizacja:

Zbigniew Ziobro zarzucił organom państwa bezczynność w sprawie nadużyć w SKOK-u Wołomin. Zdaniem lidera Solidarnej Polski jest to "wielka afera", za którą odpowiadają w sensie politycznym prezydent Bronisław Komorowski i rządząca Platforma Obywatelska.

wróć do artykułu
  • ~myśliwski gar
    (2015-03-25 18:52)
    Ja myślę ,że Bronek to nie winien, a jeżeli to nie wiedział o co się rozchodzi . On raczej myśli o polowaniu , o bigosie , o żyrandolu ,o spaniu . To swój chłop, tam pracował Komorowski , ale to chyba syn.
  • ~bonifacy krufka
    (2015-03-25 19:03)
    Ten facet z Goralenvolku jet przykładowym przedstawicielem kabotyństwa . Można najego przykładzie objaśnic co to znaczy być kabotynem. Przypomnijmy sobie tego bęcwała zdyktafonem jako gwożdziem do trumny A Leppera .Prawda ,że obrazek efektowny ,natomiast nieefektywny .
  • ~Spisanebędączynyirozmowy
    (2015-03-25 19:08)
    Owe "wielkokwotowe pożyczki" na łączną sumę 2,2 mld złotych wyposażyły z nawiązką całą wierchuszkę PO z panią premier na czele oraz co bardziej zasłuzonych dla rządu dziennikarzy, z panią Olejnik na czele. Jeśli SKOK-i uda się zniszczyć, to owe pożyczki staną się ... BEZZWROTNE !
    A funkcję prokurenta kasy SKOK w Wołominie rzeczywiście pełnił (oczywiście przez przypadek) SYN PREZYDĘTA KOMOROWSKIEGO.

    A samego prezydęta pogrążyły jego dzisiejsze wypowiedzi oddające cześć WSI i nazywające zniszczenie tej instytucjonalnej agentury rosyjskiej - HAŃBĄ.
  • ~św.NH
    (2015-03-25 19:16)
    SERDEL na dopalaczu WSI. Tylko droga sądowa możne oczyścić Polskę z gnid PEŁO i
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-25 19:26)
    Kretyn ten Zero , polityczne i moralne zero !
    Umie tylko w tylku prezesa siedziec.

    Juz zrozumialem...
    Skoki,
    Czyli Prezydent Komorowski I PO sa winni... ze senator PiS z pisiorkami kradna i
    dlatego PiS nie chcial
    zadnej kontroli nad SKOK bo chcialo chronic ...Prezydenta Komorowskiego .

    PIS logika...KU...TWO PISU nie zna granic

    Panika zamacila pisiorkom resztki inteligencji. Widac uderzenie jest wyjatkowo celne, skoro nawet nie strasza doniesieniami do prokuratury w sprawie pomówien, jak to robili przy znacznie mniejszych sprawach. Co prawda wtedy tez ich nie skladali, ale co sie nawrzeszczeli,
    to ciemny lud kupil. A teraz jakos sie nie pala...

    Bierecki i PiS rzna glupa twierdzac ze nie maja nic wspólnego ze SKOK i ze kazda placówka to co innego.

    Do 2012 roku funkcje nadzorcze i lustracyjne wobec kasy spóldzielczej pelnila wylacznie Krajowa Spóldzielcza Kasa Oszczednosciowo Kredytowa z siedziba w Sopocie. KSKOK byla jedynym w prawie polskim obowiazkowym zwiazkiem rewizyjnym wobec zrzeszonych w niej spóldzielni. Obowiazek zrzeszania kas spóldzielczych zagrozony byl sankcja likwidacji i wykreslenia kasy spóldzielczej z rejestru sadowego.
    pl.wikipedia.org/wiki/Spóldzielcza_kasa_oszczednosciowo-kredytowa
    Przewodniczacym Rady Nadzorczej Krajowej Spóldzielczej Kasy Oszczednosciowo-Kredytowej, pelniacej funkcje zwiazku rewizyjnego spóldzielni i osób prawnych zrzeszajacych wszystkie SKOK jest Grzegorz Bierecki (senator PiS)
    pl.wikipedia.org/wiki/Kasa_Krajowa
  • ~a to się narobiło
    (2015-03-25 19:35)
    Kopacz niewinna ,Wiesio 13 niewinny Bronek niewinny ,wszystkie lemingi niewinne . Winny tylko Pan Prezes i PIS .
  • ~mniej niż zero
    (2015-03-25 19:36)
    Ziobro to marionetka w rękach kaczego świra i sekty smoleńskiej
  • ~bydłoszewski
    (2015-03-25 19:45)
    To jeden z głównych animatorów wszelkiej patologii w tym żałosnym kraju .
    Kto ?
    Bul oczywiście .
  • ~MADAM
    (2015-03-25 19:51)
    OCZYWIŚCIE NIECH SIĘ WYTŁUMACZY.POWIE GDZIE PRACOWAL SYN.CZY ZNA SIE ZPODEJRZANYMI Z GRUPY SKOK WOŁOMIN. TO SIĘ NAM NALEŻY.BOI SIĘ DZIENNIKARZY, UNIKA DEBATY-COŚ TU NIE TAK
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-25 19:55)
    A co prezio mial do powiedzenia na temat swojego udzialu w przekretach Biereckiego i ile udalo mu sie na tym szemranym interesie zyskac

    MATKA BOSKA Luksemburska
    nowa opiekunka PIS...

    pod twoja opieke sie oddajemy...$$£££EURO - PIS
  • ~Polska POmatolska
    (2015-03-25 20:06)
    Wystarczy powiedzieć Wołomin i już się źle kojarzy...
  • ~aw
    (2015-03-25 20:10)
    brawo panie Ziobro .bronka należy jak najszybciej uwolnić od ciężaru prezydentury ." może gdzieś poleci i coś się stanie "?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-25 20:11)
    To co pisze na tym forum jest przejawem mojego niedowartościowania i małości .
    Kretyn pozostanie kretynem nawet gdy nazwie się Wiesio13 bicz na PISmatołki
  • ~KomoRusek ze WSI
    (2015-03-25 20:13)
    POco u ten KomoRuski POsiada SPEC SLUZBY z SZAGUNEM naczele ,jak on nigdy O NICZYM NIE WIE co sie w POLSCE dzieje , czyzby PRZYMYKAL OCZY na SKOKi FINANSOWE MAFI WSI WOLOMIN POniewaz mial dlug wdziecznosci za SFAUSZOWANIE POprzednich WYBOROW PREZYDENCKICH lub siedzial cicho POd ZYRANDOLEM POdpisujac so mu POdsunal skorumPOwany TUSKO-KOPACZkowy NIERZAD , bo maczal paluchy w MOEDERSTWIE DELEGACJI KATYNSKIEJ
  • ~costam
    (2015-03-25 20:15)
    Wśród aspirujących do PiSbolszewi trwa zaciekły wyścig, kto palnie większą durnotę w sprawie PiSbolszewickiej afery w SKOKACH: Ziobro, Kurski, Hoffmen czy Gowin. Kto zwycięży ten miejsce przy korycie obok prezesa ma GWARANTOWANE !!!
  • ~balka
    (2015-03-25 20:17)
    po dzisiejszej wypowiedzi BULA nasuwa mi sie taka myśl że gdyby prof. kaczynski zył to bul nigdy nie zostałby prezydenten,(WSI-raport) więc robią co mogą żeby wygrać wybory,śmierć KACZYNSKIEGO ,nie była dziełem przypadku
  • ~warszawiak
    (2015-03-25 20:19)
    Falszerz z PIS - Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-03-25 20:11

    pisiorek???
  • ~adelaide
    (2015-03-25 20:19)
    No i gitara. Tylko może być problem bo onże hrabia z ruskiej budy, prawdę powie najwyżej wtedy jak mu się co niechcący wyrwie ... Kandydatowi PO, na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, na kolejną kadencję, B.Komorowskiemu, hrabiemu z ruskiej budy, kreującemu się na piewcę, jakoby zgody i pokoju, tylko bezczelności, zarozumialstwa i pychy jak zwykle nie brakuje.

    Tak jak poprzednie tak i obecna kampania wyborcza rządzącej koalicji, oparta jest na kłamstwach, manipulacji, straszeniu PiS-em i Kaczyńskimi oraz na totalnej wojnie polsko-polskiej, ze wszystkimi adwersarzami oraz ich zwolennikami a więc z milionami Polaków.

    Kolejnym przykładem bezczelności, jest pełna pychy i zarozumialstwa, Julia Pitera, której się wydaje, że tylko ona i jej kamraci z PO, oraz B.Komorowski, ich kandydat na prezydenta, mają wyłączność na swobodne prezentowanie swoich racji i wyłączne prawo do wygrania w tych wyborach. Wszystkich innych, tak kandydatów na prezydenta jak i ich zwolenników, w czambuł nienawidzi, potępia i zwalcza, wzorując się na swoim guru, w osobie Donalda Tuska.

    To co mówi Zbigniew Brzeziński, że na Ukrainie się nie skończy i dlatego powinniśmy się zbroić i przygotować do obrony, to oczywista oczywistość. Ale sowiecka, putinowska, proputinowska i prosowiecka, bywsza i nie tylko, nomenklatura
    i agentura Kremla w Polsce jak jad, rozsiewają wśród Polaków, w tym na wszystkich forach internetowych, wrogą, usypiającą propagandę, chcąc nas uczynić naiwnymi, lekkomyślnymi, głupcami, całkowicie nieprzygotowanymi, bezbronnymi. Wiele państw, sąsiadów Polski a nawet "sojuszników" Polski, z UE czy nawet z NATO, jedne jak się wydaje z wyrachowania, inne z głupoty, ulega tej perfidnej, wrogiej, putinowskiej propagandzie.

    Ci co przeżyli hitlerowskie i stalinowskie barbarzyństwo, co doświadczyli ich na własnej skórze, Ci co przeżyli sowiecką okupację w PRL, wiedzą, że chociaż nie można ich całkowicie utożsamiać, to jednak, totalitaryzm niemiecki, hitlerowski, stalinowski, sowiecki, i ... putinowski, mają wiele wspólnego. Przecież barbarzyńcy, niemieccy, hitlerowscy, i stalinowscy, sowieccy, zanim stanęli do krwawej wzajemnej rozprawy, wspomagali się wzajemnie. Niemieckie wojska, w ramach wzajemnej współpracy, jeszcze na długo przed II wojną światową, przeprowadzały na sowieckich ziemiach i bezdrożach, wspólne manewry i ćwiczenia, uczyły się od sowieckich kamratów, budowy wielkich obozów koncentracyjnych, wspomagali ich nie tylko finansowo ale także nowoczesną, myślą, nauką, technologią
    i techniką wojskową. Takie intensywne, wspólne, ćwiczenia, nauka i praktyki "nie poszły w las ..."

    Jak mogliśmy i nadal możemy, wielokrotnie obserwować, kremlowskie władze, przywódcy z Kremla
    i z Berlina, jak się wydaje, w wielu dziedzinach, także dzisiaj, zaskakująco dobrze, dogadują się między sobą ... Niemcy często dbają przy tym jedynie o własne interesy nie oglądając się, nie konsultując się ani nie dbając o interes czy aprobatę swoich sojuszników z UE a nawet z NATO ...!

    Ale jak nas wielokrotnie nauczyła historia, tak już jest, że przyjaciół a zwłaszcza ich lojalność lub nielojalność, poznajemy w nagłej potrzebie. Cóż się dziwić sąsiadom jak i wśród Polaków, chociaż nieliczni, trafiają się tacy, którzy oświadczają, teraz, że w razie wezwania do wojska, wyjadą za granicę ...

    Polak mądry, często dopiero po szkodzie, dlatego miejmy nadzieję, że większość z nas, tak jak Jacek Kurski, obserwując okrutną rzeczywistość, na Ukrainie, przejrzy na oczy, zrzuci z siebie usypiające, trujące, opary putinowskiej propagandy i zmądrzeje. Lepiej późno niż wcale. Wiele spraw, wiele faktów i zbrodni, sowieckiej, putinowskiej, barbarzyńskiej, władzy na Kremlu, jest tak niewiarygodnych, tak nieprawdopodobnych dla normalnych, cywilizowanych ludzi, na świecie, szczególnie na Zachodzie, że trudno im wyobrazić sobie takie zbrodnie, trudno im w nie uwierzyć ... zwłaszcza gdy stale poddawani są perfidnej, usypiajacej i ogłupiającej, putinowskiej propagandzie.

    Nawet w Polsce, przez wieki doświadczanej, przez zbrodnie Moskali a zwłaszcza zbrodnie, tamtejszych władz, wobec Polaków, bywsza, i nie tylko, prosowiecka nomenklatura i agentura, wspierane przez polskich sprzedawczyków i zdrajców, nadal mają się dobrze. Nawet w Polsce, wielu młodych Polaków, którzy ich nie poznali doświadczając ich działań, na własnej skórze, daje się oszukać ich i putinowskiej propagandzie.

    Przecież, to hrabia z ruskiej budy, fałszywie i bezczelnie okłamuje Polaków, "odwraca kota ogonem" i przebierając się, w skórę niewinnego baranka, fałszywie udaje osobę, która rzekomo dąży do zgody, ponad podziałami, podczas gdy tak naprawdę Komorowski, był i jest obecnie, najważniejszym filarem wojny polsko - polskiej, wszczętej przecież nie przez PiS, tylko przez Donalda Tuska w 2005 roku, po klęsce wyborczej, którą to wojnę, potwierdzili i hucznie święcili tak Donald Tusk jak i osobiście Bronisław Komorowski, na wielkim show, podczas przedstawienia Komitetu Wyborczego Komorowskiego, gdy kandydował on na prezydenta, w poprzednich wyborach !!!

    Przecież wtedy to, właśnie Donald Tusk i Bronisław Komorowski, wspólnie z chcącymi przypodobać się Tuskowi
    i Komorowskiemu, chcącymi, za wszelką cenę, zabłysnąć w polityce, przedstawicielami wojującej łże-elity, głośno, jawnie
    i otwarcie, wrzeszcząc, w stylu zgoła goebbelsowskim, głosili totalną, bezpardonową, wojnę z PiS, z Kaczyńskimi
    i wszystkimi ich zwolennikami a więc wojnę z milionami Polaków, jako warunek sine qua non do zwycięstwa Platformy !

    Przez wszystkie późniejsze lata, Bronisław Komorowski był, i nadal jest głównym filarem i gwarantem, trwania wojny polsko-polskiej a tylko fałszywie udaje, niewinnego gołąbka pokoju, podczas gdy to przecież on, nikt inny ale właśnie on, hrabia z ruskiej budy, jest zagorzałym myśliwym, to on, zawsze sugerował jak to on sam dobrze strzela, to przecież onże B.Komorowski, hrabia z ruskiej budy, jest autorem słów „jaki prezydent, taki zamach” i frazy o ślepym snajperze ...!!!

    Przecież to hrabia z ruskej budy, głosił wojownicze hasła przeciw liderom PiS i Kaczyńskim, w tym przeciw śp. Lechowi Kaczyńskiemu, przecież to onże Komorowski, "prorokował", że "prezydent (przyp. Lech Kaczyński) gdzieś poleci
    i wszystko się zmieni" ...!!! To onże Bronisław Komorowski, hrabia z ruskiej budy, nie czekając na oficjalne ogłoszenie
    i potwierdzenie faktu, śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w katastrofie smoleńskiej, pospiesznie wszczął procedurę, objęcia przez samego siebie, funkcji prezydenta ... Ciekawe skąd i kiedy tak naprawdę, takie informacje Bronisław Komorowski otrzymał ? czy od generała Marka Dukaczewskiego, szefa zbrodniczych, prosowieckich, parających się m.inn. handlem bronią, WSI ? czy może bezpośrednio od ruskich ? Kiedy je otrzymał ? skąd, na jakiej podstawie, mógł wcześniej, na długo przed katastrofą smoleńską, wiedzieć o mającej nastąpić, tragicznej śmierci prezydenta Rzeczypospolitej?

    To przecież onże, Bronisław Komorowski, hrabia z ruskiej budy, fałszywy kłamca i oszczerca, razem z innymi liderami PO, naśmiewał się z Lecha Kaczyńskiego, wtedy gdy sprawował On funkcję prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej a nawet już po Jego tragicznej śmierci, lżył pamięć o Nim, co jest niesłychane i niespotykane na skalę światową, co naprawdę pokazało jakim fałszywym i zajadłym w nienawiści człowiekiem, jest Bronisław Komorowski !
  • ~Karmen
    (2015-03-25 20:43)
    Genialne Ziobro wykryło ,że Prezydent Komorowski rządził SKOK-ami.Stworzył fundację ,która ściągnęła z kas coś ponad 50 baniek ,potem te bańki przepisał na swój interesik I teraz Pan Prezydent ma kasę w Luksemburgu. Brawo Zero. A może dwa zera. I spuścić wodę.Będzie mniej śmierdziało. Takiego genialnego prokuratora mieliśmy. I się stara ,żeby znów być. DWA ZERA. Spuścić wodę.
  • ~WAW
    (2015-03-25 20:52)
    DU.POWLAZ ZERO ROBI SIE CORAZ BARDZIEJ BEZCZELNY...

    A DLACZEGO NIE ZAPROPONUJE PRZESLUCHAC TYCH CO BYLI NAJBLIZEJ SKOKOW - KURDUPLA I GRZYBA TORUNSKIEGO??