Prowadzący "W tyle wizji" nie mogli nie zauważyć urodzinowej imprezy Lecha Wałęsy, na której tym razem zabrakło Aleksandra Kwaśniewskiego. Relacje między obu panami ostatnio mocno się pogorszyły. A to za sprawą wywiadu-rzeki Wałęsy, w którym stwierdził, że Kwaśniewski miał podejrzane kontakty z Rosją. Ten drugi mocno się zirytował i w ostrych słowach odpowiedział Wałęsie.

Reklama

Chyba nie było pana Olka u pana Bolka - skomentował w programie "W tyle wizji" Krzysztof Feusette.

Znasz wypowiedź Aleksandra Kwaśniewskiego po tym, gdy Lech Wałęsa zarzucił mu, że był rosyjskim agentem i, że śp. Józef Oleksy go zdradził? - spytał Magdalenę Ogórek.

Aleksander Kwaśniewski napisał, tak bym powiedział dość bogobojnie jak na człowieka bardzo głębokiej lewicy, że życzy panu Lechowi Wałęsie, żeby nie musiał przepraszać nikogo po śmierci. Mocne - dodał Feusette.

Ja jeśli pozwolisz, lekko cię poprawię. Ja bym wolała, żebyś używał sformułowania: Aleksander Kwaśniewski jako przedstawiciel głębokiej postkomuny - odpowiedziała Ogórek.

Jej wypowiedź wywołała masę złośliwych komentarzy na Twitterze. Internauci od razu przypomnieli byłej kandydatce SLD na prezydenta to wideo.

Trwa ładowanie wpisu