Prowadzący "W tyle wizji" nie mogli nie zauważyć urodzinowej imprezy Lecha Wałęsy, na której tym razem zabrakło Aleksandra Kwaśniewskiego. Relacje między obu panami ostatnio mocno się pogorszyły. A to za sprawą wywiadu-rzeki Wałęsy, w którym stwierdził, że Kwaśniewski miał podejrzane kontakty z Rosją. Ten drugi mocno się zirytował i w ostrych słowach odpowiedział Wałęsie.

Reklama

Chyba nie było pana Olka u pana Bolka - skomentował w programie "W tyle wizji" Krzysztof Feusette.

Znasz wypowiedź Aleksandra Kwaśniewskiego po tym, gdy Lech Wałęsa zarzucił mu, że był rosyjskim agentem i, że śp. Józef Oleksy go zdradził? - spytał Magdalenę Ogórek.

Reklama

Aleksander Kwaśniewski napisał, tak bym powiedział dość bogobojnie jak na człowieka bardzo głębokiej lewicy, że życzy panu Lechowi Wałęsie, żeby nie musiał przepraszać nikogo po śmierci. Mocne - dodał Feusette.

Ja jeśli pozwolisz, lekko cię poprawię. Ja bym wolała, żebyś używał sformułowania: Aleksander Kwaśniewski jako przedstawiciel głębokiej postkomuny - odpowiedziała Ogórek.

Jej wypowiedź wywołała masę złośliwych komentarzy na Twitterze. Internauci od razu przypomnieli byłej kandydatce SLD na prezydenta to wideo.