Okręg wyborczy nr 1 obejmuje Gdański i Sopot oraz 7 powiatów: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Sławomir Mentzen - doradca podatkowy

Michał Urbaniak - przedsiębiorca

Sylwester Pruś - fizyk

Grażyna Brewiak - inżynier środowiska

Magdalena Stupkiewicz - przedsiębiorca

Martyna Lipinska-Behrendt - handlowiec

Iwona Świeczkowska - opiekunka w żłobku

Marcin Krzywkowski - naukowiec

Karol Draniewicz - przedsiębiorca

Artur Dziambor - nauczyciel języka angielskiego

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Beata Maciejewska - edukatorka

Marek Rutka - nauczyciel akademicki

Adriana Biedroń - nauczyciel akademicki

Maciej Jarosz - przedsiębiorca

Ewa Graczyk - nauczyciel akademicki

Henryk Jasionek - prawnik

Iwona Ochocka - nauczyciel

Bartosz Bylica - marketingowiec

Bożena Szubińska - żołnierz

Wojciech Lamentowicz - prawnik

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Janusz Lewandowski - ekonomista

Magdalena Adamowicz - nauczyciel akademicki

Krzysztof Trawicki - lekarz weterynarii

Elżbieta Jachlewska - ekonomistka

Grzegorz Furgo - polityk

Ewa Lieder - ekonomistka

Magdalena Popowska - nauczyciel akademicki

Anna Pietrzak - ekonomista

Jolanta Kalinowska - politolog

Jarosław Wałęsa – politolog

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Anna Fotyga - ekonomistka

Jarosław Sellin - urzędnik państwowy

Danuta Sikora - ekonomistka

Piotr Mueller - prawnik

Antoni Szymański - kurator sądowy

Arleta Kurzelewska - radca prawny

Danuta Białooka-Kostenecka - prawnik

Karol Rabenda - historyk

Patryk Demski - menedżer

Mariusz Łuczyk - urzędnik państwowy

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Anna Górska - specjalista do spraw stosunków międzynarodowych

Łukasz Kowalczuk - psycholog

Joanna Sobańska - biotechnolog

Łukasz Boniecki - programista aplikacji

Karolina Haska - przedsiębiorca

Adam Szczepański - wyższy urzędnik samorządowy

Sara Prussak - specjalista do spraw ochrony środowiska

Szymon Andrzejewski - politolog

Magdalena Prusinowska - nauczyciel języka obcego

Adam Lubiewski Marek - inspektor ochrony danych

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Andrzej Kobylarz - parlamentarzysta

Anna Błaszczyk - księgowa

Jerzy Luty - rolnik

Dorota Dudek - europeistka

Alexander Koss - student

Zofia Pomirska - nauczyciel akademicki

Jolanta Rodziewicz-Klawińska - pedagog

Andżelika Piątkowska - pracownik administracyjny

Łukasz Hamadyk - politolog

Jan Klawiter – chemik

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

Maciej Zborowski - przedsiębiorca

Maciej Knuth dziennikarz

Kamila Janowicz - nauczyciel

Radosław Wiśniewski - przedsiębiorca

Barnaba Pawełczak - dyrektor operacyjny

Anna Struk - rzecznik prasowy

Małgorzata Warda - rzeźbiarka

Helena Makrenek - doradca finansowy

Elżbieta Domżalska - doradca finansowy

Piotr Grajkowski - informatyk