Okręg nr 4 obejmuje część województwa mazowieckiego, tj. m.st.Warszawa oraz 8 powiatów: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Krzysztof Bosak - działacz społeczny

Jakub Kulesza- konsultant do spraw systemów teleinformatycznych

Rafał Pazio - nauczyciel

Sebastian Ross - przedsiębiorca

Stanisław Krajski - wydawca

Monika Piskorz - sprzedawca

Marta Pamięta - specjalista ds. marketingu

Zuzanna Krajewska - rzecznik prasowy

Joanna Krzysztofik - anglista

Marek Jakubiak – menadżer

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Robert Biedroń - politolog

Joanna Scheuring-Wielgus - posłanka zawodowa

Monika Płatek - nauczycielka akademicka

Adam Traczyk - politolog

Sylwia Buźniak - menedżer sprzedaży

Anna Tarczyńska - radca prawny

Filip Pelc - dziennikarz

Jacek Kubiak – naukowiec, biolog

Katarzyna Braiter - przedsiębiorca

Krzysztof Gawkowski - nauczyciel akademicki

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Włodzimierz Cimoszewicz – polityk

Andrzej Halicki – ekonomista

Kamila Gasiuk-Pihowicz – adwokat

Danuta Huebner – nauczyciel

Michał Boni - socjolog kultury

Urszula Zielińska - kierowniczka do spraw marketingu

Paweł Pudłowski – ekonomista

Edyta Kalata – pedagog

Anna Brzezińska- pedagog

Władysław Bartoszewski - nauczyciel akademicki

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Jacek Saryusz-Wolski - nauczyciel akademicki

Henryk Czarnecki Ryszard - historyk

Konstanty Radziwiłł - lekarz

Anita Czerwińska - prawnik

Zbigniew Gryglas - parlamentarzysta

Ewa Tomaszewska - fizyk

Andrzej Smirnow - nauczyciel akademicki

Sebastian Kaleta - radca prawny

Dominika Chorosińska - aktorka

Małgorzata Wypych – prawnik

Lista nr 5 -Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Adrian Zandberg – programista

Agata Nosal-Ikonowicz - edukator

Urszula Kuczyńska - tłumacz

Giedymin Wróblewski - choreograf

Anna Tofil-Sławuszewska - logopeda

Magdalena Agnieszka Biejat - socjolog

Michał Mierzwa - zawodowy działacz organizacji politycznej

Joanna Wicha - pielęgniarka

Hubert Walczyński - ekonomista

Anna Grodzka – psycholog

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Stanisław Tyszka - wykładowca akademicki

Tomasz Rzymkowski - prawnik

Paweł Tanajno - przedsiębiorca

Agata Witkowska - zawodowy działacz organizacji pozarządowej

Ewa Głowacka - przedsiębiorca

Mariola Olszewska - nauczyciel

Jarosław Modzelewski - przedsiębiorca

Magdalena Wojakowska - specjalista ds. energii odnawialnej

Borkowski Łukasz - dyrektor szkoły

Jończyk Łukasz – adwokat

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

Robert Gwiazdowski - adwokat

Ewa Czerwińska - przedsiębiorca

Bartłomiej Steczowicz - menadżer

Marcin Adamkiewicz - menadżer

Zofia Melak - bibliotekarz

Dunia Stańczuk - lektor języków obcych

Wojciech Matyjasiak - ekonomista

Bartłomiej Bekier student

Dorota Sowińska-Kobelak - biegły rewident

Bogdan Żmijewski – przedsiębiorca