Okręg wyborczy nr 13 obejmuje Gorzów Wielkopolski oraz 5 powiatów: gorzowski, międzyrzecki, słubicki, strzelecko–drezdenecki, sulęciński.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Krzysztof Tuduj - prawnik

Krzysztof Chmielewski - przedsiębiorca

Joanna Szałata - specjalista ds. rodziny

Estera Ślusarczyk - dietetyk

Klaudia Szenderowicz - asystent prawny

Iwona Wawruszczak - inżynier ochrony środowiska

Jan Gładkow - nauczyciel

Arkadiusz Piszczek - leśnik

Paweł Mazur - biotechnolog

Adrian Stateczny - przedsiębiorca

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Anita Kucharska-Dziedzic - nauczycielka

Sven Zagała - przedsiębiorca

Małgorzata Prokop-Paczkowska - dziennikarka

Jacek Wezgraj - psycholog

Katarzyna Paprocka - ekonomistka

Wojciech Czypicki - przedsiębiorca

Monika Drubkowska - socjolog

Łukasz Olszewski - inżynier budowy dróg

Katarzyna Kotula - filolog angielski

Jakub Ziółkowski - technik elektronik

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Liberadzki Bogusław - nauczyciel akademicki, nauki ekonomiczne

Arłukowicz Bartosz – lekarz, specjalista pediatrii

Polak Elżbieta - przedstawiciel władzy samorządowej - marszałek

Pahl Witold - radca prawny

Rzepa Jarosław -przedstawiciel władzy samorządowej - wicemarszałek

Aniśko Tomasz - architekt krajobrazu

Dudar Ewa - nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych

Jabłońska Elżbieta - ekonomistka

Dudź Katarzyna - lekarz - specjalista chirurgii ogólnej

Fedak Jolanta - politolog

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Joachim Brudziński - parlamentarzysta

Czesław Hoc - lekarz

Elżbieta Rafalska - nauczyciel akademicki

Jerzy Materna - inżynier budownictwa

Małgorzata Golińska - inżynier leśnictwa

Michał Jach - parlamentarzysta

Michał Kamiński - ekonomista

Helena Hatka - menedżer

Małgorzata Jacyna-Witt - ekonomista

Władysław Dajczak – inżynier mechanik

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Julia Zimmermann - parlamentarzysta

Sebastian Bednarski - lekarz

Adrianna Ruszkowska - nauczyciel akademicki

Robert Wiśniewski - inżynier budownictwa

Joanna Wójcik - inżynier leśnictwa

Michał Ziemski - parlamentarzysta

Anna Gargul - ekonomista

Michał Szmytkowski - menedżer

Radosław Cieślak - ekonomista

Zofia Malisz - inżynier mechanik

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Olimpia Tomczyk-Iwko - przedsiębiorca

Agnieszka Sajdak-Wasik - pracownik administracji samorządowej

Roman Knop - rolnik

Ryszard Kowalczuk - pracownik samorządowy

Artur Groc - operator filmowy

Natalia Zdónek - przedsiębiorca

Tomasz Palij - kasjer

Mirela Dudojć - przedsiębiorca

Stefan Romecki - ślusarz-spawacz

Jacek Guzikowski - lekarz medycyny