Na cykl debat wyborczych zapraszamy co tydzień w poniedziałek. Transmisja tuż po godzinie 18:00 na antenie RMF FM, a także na stronach głównych RMF24, Interii oraz dziennika.pl. Będziemy rozmawiać z przedstawicielami największych ugrupowań startujących do Sejmu. Dziś radiosłuchacze i internauci mogli wysłuchać debaty dotyczącej polskiej gospodarki.

Reklama

Za tydzień tematem debaty będą kwestie światopoglądowe.

Debaty składają się czterech części. Po pierwszej, kilkunastominutowej dyskusji na antenie RMF FM, przeniesiemy się do internetu. Zaproszenia do programu "Po prostu Polska" trafiły nie tylko do obecnych ministrów, ale także do polityków opozycji, którzy mieliby odpowiadać za poszczególne ministerstwa.

Reklama
RMF FM

Co ważne, także i Wy możecie mieć swój udział w debacie. Czekamy na pytania do polityków. W Waszym imieniu zada je podczas jednego z segmentów debaty reporter RMF FM. Platformę do zadawania pytań znajdziecie poniżej.

Swój udział w organizowanej przez nas dyskusji udział wzięli:

Koalicja Obywatelska - Izabela Leszczyna

Prawo i Sprawiedliwość - Leszek Skiba

PSL - Paweł Grabowski

Lewica - Dariusz Standerski

Konfederacja - Sławomir Mentzen

Poniedziałkową debatę poprowadzili Marcin Zaborski i Krzysztof Berenda z RMF FM oraz Grzegorz Osiecki z "Dziennika Gazety Prawnej".

Reklama

Cały program będziemy transmitować na RMF24.pl, w Interii.pl oraz na portalu dziennik.pl oraz w mediach społecznościowych. Najważniejsze fragmenty debaty, jej omówienie, komentarze ekspertów pojawią się nie tylko w Faktach RMF FM, ale także w Interii oraz na łamach "Dziennika Gazety Prawnej".

"Po prostu Polska" będzie największym regularnym pasmem debat w paśmie popołudniowym. To unikalny projekt radiowo-multimedialny, prezentowany nie tylko słuchaczom RMF FM, ale także internautom za pośrednictwem YouTube i mediów społecznościowych.