Dziennik Gazeta Prawana logo

Prawica się jednoczy. Kurski przyjął zaproszenie Kaczyńskiego. ZDJĘCIA

12 lipca 2014, 20:13
Nie będzie żadnych rozliczeń, najważniejsze to wygrać nadchodzące wybory. Jarosław Kaczyński mówił na zorganizowanej w Warszawie przez PiS konwencji Zjednoczeniowej Organizacji i Środowisk Patriotycznych, że w imię odsunięcia obecnej koalicji od władzy partie prawicowe powinny zapomnieć o dawnych sporach.
1/6Prezes Prawa i Sprawiedliwości, bJarosław Kaczyński </b> przekonywał, że dla dobra Polski prawica powinna się zjednoczyć, a żeby tak się stało, należy prywatne animozje i zaszłości odsunąć na dalszy plan. - <i>Zapominamy o tym, co między nami było złe. Zaczynamy od początku </i>- powiedział Kaczyński.
6561236-konwencja-zjednoczeniowa-organizacji.jpg
PAP/Paweł Supernak
2/6Kongres PiS
6561761-kongres-pis.jpg
PAP/Paweł Supernak
3/6Kongres PiS
6561787-kongres-pis.jpg
PAP/Paweł Supernak
4/6Kongres PiS
6561863-kongres-pis.jpg
PAP/Paweł Supernak
5/6Kongres PiS
6561813-kongres-pis.jpg
PAP/Paweł Supernak
6/6Kongres PiS
6561839-kongres-pis.jpg
PAP/Paweł Supernak
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj