Irańska baza rakietowa... w Wenezueli?

| Aktualizacja:

Czy władze w Teheranie szykują Amerykanom powtórkę z "kryzysu kubańskiego"? Centrum Szymona Wiesenthala zwróciło się do Organizacji Państw Amerykańskich (OPA) o zbadanie sprawy "tajnego porozumienia", jakie miałyby zawrzeć Iran i Wenezuela w sprawie ustanowienia w tym kraju irańskiej bazy rakietowej.

wróć do artykułu
  • ~art
    (2010-12-04 18:10)
    Najwyzszy dzas zeby USA zabraly sie serio za tego bandziora Chaweza, a dac mu porzadnie w d--pe, bo to debil do kwadratu
  • ~Stif
    (2010-12-04 18:19)
    Czy w całym cywilizowanym świecie nie ma nikogo - myślę o służbach specjalnych...kto odstrzeliłby łeb temu islamskiemu bandycie...
  • ~Tofik
    (2010-12-04 19:22)
    Prawda jest taka, że Zydzi znowu czyimiś rękami chcą załatwić swoje interesy. Nie na darmo słowo judzenie pochodzi od słowa Jude czyli Żyd. Amerykanie zaatakują Iran, a nasze mięso armatnie im w tym pomoże, natomiast Izrael nie wyśle ani jednego żołnierza, niech giną goje.
  • ~..
    (2010-12-04 19:56)
    zrodelko z ropa w iraku wysycha, pora na wenezuele
  • ~kaszanka-polska
    (2010-12-04 21:47)
    panowie z Jerozolimy szukają pretekstu do upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu ... czyli już wiemy gdzie będzie kolejna ''niosąca pokój'' wojna prowadzona przez USA - najpierw ''oswobodzą'' Wenezuelę (jest słabsza od Iranu i bliżej granic USA) w celu opanowania jej złóż ropy naftowej a następnie napadną na Iran - też dla ropy naftowej i w celu zabezpieczenia interesów (bezpieczeństwo) Izraela na Bliskim Wschodzie ... wojna będzie tylko kwestia jak szybko i z jakim natężeniem ...
  • ~tet
    (2010-12-04 22:43)
    A co Mośki mają do tego?
    Konia kują, a żaba nogę podstawia.
  • ~dydes
    (2010-12-04 23:05)
    Ameryka i Izrael dążą do wojny, to jest kwestia czasu, gadanie że jej nie będzie to zasłona dymna Tylko czy czasem Iran nie jest na to przygotowany? Bo jak jest to Nethanjahu będzie miał problem, co za tym idzie reszta świata zachodniego, ale najbardziej Europa będąca w zasięgu rakiet nuklearnych. Ameryce jak zwykle nic nie grozi, w perspektywie same zyski z ratowania Europy( jak coś jeszcze będzie do ratowania). Dalej mowa że wojna jest nierealna ze względu na równowagę to poczytajcie jak spekulowano na ten temat przed I wojną światową, wtedy również mało kto przypuszczał że ludzie skoczą sobie do gardeł... mam nadzieję że się mylę, ale czuję inaczej. Pozdrawiam
  • ~rodak
    (2010-12-04 23:24)
    Ja jenak myślę,że dla światoego pokoju największe zagrożenie stanowi Centrum Szymona Wizenthala. Ci już w Iraku znależli niebezpieczną broń zagrażającą
    światu a jak się okazało to był tam rosyjski śmietnik zbrojeniowy bez większego
    znaczenia strategicznego. Ci Judasze mieszją i skłócają narody aby prowadzić tam brudne interesy.
  • ~polpl
    (2010-12-05 08:05)
    a kuku obama jesteśmy już pod twoim bokiem ,putin !
  • ~Konrad Wallenrod
    (2010-12-04 22:57)
    Hugo Chavez jest madrym politykiem to on wyksztalcil tysiace specjalistow ,w tym personel medyczny wyciaga narod z gnoju.Przepedzil zlodzieji z USA.Amerykanie to biedni ludzie sa w niewoli mafii,wiadomo kto nimi rzadzi,kto madry to zna ta sprawe,dzisiaj narod ten popada w nedze.Po co wam tak te wizy do nich ja moge tam jezdzic ile mi sie podoba ,ale nie chce wole ogladac Europe ,Japonie ,Chiny potege jaka za friko wybudowali ci co za plecami tzw.rzadow i prezydentow rzadza krajami tzw zachodu.Sprzedali za srebniki narody nowy bandzior juz jest gotowy,A.Hitlera tez wybudowali,to samo jak bylo z W.I.Leninem,parcie na wschod im przejdzie,zniszcza tylko ludzkosc.Opamietajcie sie ja nie wierze w ich demokracje, to dzieci szatana.